Kemer Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0242) 814 2979
Adres: Arslanbucak Mahallesi, 07980 Kemer/Antalya
Kemer Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kemer Otogarı

Kemer Otogarı

Kemer Otogarı (Antalya)

Kemer Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve Antalya iline bağlı olan yalnızca ülke içerisinde değil ülke dışında da son derece popüler tatil noktalarından biri Kemer ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezdir. Kemer, iklimi, plajları, tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Turizm yatırımlarının artması ile birlikte popülerliğini iyiden iyiye arttıran ilçede Kemer Otogarı bu ziyaretçilerin trafik yükünü karşılamak için tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Kemer otobüs bileti satın alarak Kemer Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kaputaj Pilajı, Dim Çayı, Olimpos Antik Kenti, Çıralı Yanartaş, Patara Pilajı, Göynük Kanyonu, Hidayetin Koyu, Zeytintaşı Mağarası, Akseki Dipsiz Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Kemer Otogarı, 1990’lı yıllarda kamuya hizmete sunulmuş ve bu tarihten itibaran Türkiye’nin en çok turist ağırlayan şehirlerinin başında gelen Antalya’nın ilçeleri arasında karayolu trafiğini sağlayan bir merkez konumunda yer almıştır. Özellikle bahar ve yaz aylarında dünyanın farklı noktalarından gelen on binlerce ziyaretçi bulunur ve Kemer ilçesinin bu trafik yükünün tamamı Kemer Otogarı üzerinden sağlanmaktadır. Kemer Otogarı’na gelen otobüslerin oldukça büyük bir kısmı Antalya üzerinden gelmektedir. Antalya üzerinden gelen ulusal çaplı firmalar Kemer ilçesini Kemer Otogarı üzerinden Türkiye’nin geri kalanına bağlarken aynı zamanda otogarda faaliyet gösteren yerel firmalar da civar ilçere ulaşım sağlar. Kemer Otogarı, yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak adına kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kemer Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Varan, Pamukkale, İstanbul Seyahat, Özkaymak, İsmail Ayaz Turizm, Güney Akdeniz Seyahat” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. 

Kemer Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim? 

Kemer Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden otobüs ve minübüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. 

Kemer Otogarı Adresi : Arslanbucak Mahallesi, 07980 Kemer/Antalya 

Kemer Otogarı Telefon Numarası: (0242) 814 2979

Kemer otogarı nerede? Kemer otogarına nasıl giderim? Kemer otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Gökbey Seyahat 1
Güney Akdeniz 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -