Yolcu Sayısı
1

Keçiborlu Otogarı

Keçiborlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Keçiborlu Otogarı Hakkında

Keçiborlu Otogarı

Keçiborlu Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Isparta iline bağlı Keçiborlu ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Isparta - Keçiborlu otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Isparta - Keçiborlu, Anadolu’nun pek çok noktası gibi binlerce yıllık bir tarihe geçmişe sahiptir. Bu nedenle Akdeniz Bölgesi’ndeki bu alan günümüzde modern yapılanmaların yanı sıra onlarca farklı tarihi ve kültürel mirasa da ev sahipliği yapmaktadır. Isparta - Keçiborlu özellikle son dönemlerde yapılan yatırımlar ve tanıtım çalışmaları ile birlikte farklı noktalardan ziyaretçi almaya başlamış ve bu durum dolaylı olarak Isparta - Keçiborlu Otogarı’nın yapılmasını gereklilik haline getirmiştir. Isparta - Keçiborlu Otogarı özellikle okul tatilleri ve bayram tatilleri gibi yolcu trafiğinin yoğun olduğu dönemlerde yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak adına son derece yoğun şekilde çalışmaktadır. Isparta - Keçiborlu ilçesinin ekonomik faaliyetlerine bakıldığından ilçenin temel geçim kaynağının tarım olduğu görülebilir. Isparta - Keçiborlu bağlı bulunduğu coğrafi bölge neticesinde Akdeniz iklimin karışık olarak görüldüğü bir konumda yer alır. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Isparta - Keçiborlu otobüs bileti satın alarak Keçiborlu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü, Yazılı Kanyon, Zindan Mağarası, Antihoceia Antik Kenti, Dündar Bey Medresesi, Eğirdir Kalesi, Kızıldağ Milli Parkı, Pınar Gözü Mağarası, Karacaören Baraj Gölü” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını ziyaret edebilir, Akdeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Keçiborlu Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Keçiborlu Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Keçiborlu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Keçiborlu Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Hasanbey, 32750 Keçiborlu/Isparta

En Popüler Keçiborlu Otobüs Firmaları

Keçiborlu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Keçiborlu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm3
Antalya Net Turizm2
Dinar Turizm1
Es Es İsmail Ayaz1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr