Yolcu Sayısı
1

Ereğli (Karadeniz) Otogarı

Ereğli (Karadeniz) Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Ereğli (Karadeniz) Otogarı Hakkında


Ereğli Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Zonguldak ilinin Ereğli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Zonguldak - Ereğli otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Karadeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Ereğli Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Ereğli, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Ereğli Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Zonguldak - Ereğli otobüs bileti satın alarak Ereğli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Gökgöl Mağarası, Cehennemağzı Mağaraları, Halil Paşa Konağı, Çayır Köyü Su Mağarası, Teion - Billlaos Antik Kenti, Filyos Kalesi, Cumayanı Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Ereğli Otogarı, Türkiye’de giderek artan Karadeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Ereğli Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ereğli Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Ereğli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Pamukkale Turizm, Efe Tur, Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, As Turizm, Has Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Ereğli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ereğli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Ereğli Otogarı Adresi: Müftü, 67300 Ereğli/Zonguldak

En Popüler Ereğli (Karadeniz) Otobüs Firmaları

Ereğli (Karadeniz) bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ereğli (Karadeniz) otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Düzce Güven16
Kale Seyahat7
Pamukkale Turizm7
Metro Turizm5
As turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr