Yolcu Sayısı
1

Kaş Otogarı

Kaş Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (242) 836 3677

Adres: Andifli Mahallesi, Atatürk Blv., 07580 Kaş/Antalya

Kaş Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kaş Otogarı Hakkında

, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve Antalya iline bağlı olarak tarihi, doğal güzellikleri ile dünyanın hemen hemen her noktasından özellikle bahar ve yaz aylarında binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Kaş ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz ulaşım merkezidir. Antaya, harika Akadeniz iklimi, güneşi, kumsalları, dünyaca ünlü plajları ile dünyanın en çok tercih edilen tatil rotalarından bir tanesi. Kaş ilçesi Antalya şehrine olan bu ilgiden nasibini alan noktaların başında geliyor. Bu nedenle Kaş Otogarı özellikle yılın belirli dönemlerinde oldukça fazla ziyaretçiye hizmet sunuyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Kaş otobüs bileti satın alarak Kaş Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kaputaj Pilajı, Dim Çayı, Olimpos Antik Kenti, Çıralı Yanartaş, Patara Pilajı, Göynük Kanyonu, Hidayetin Koyu, Zeytintaşı Mağarası, Akseki Dipsiz Gölü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Kaş Otogarı, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve sahiliyle özellikle bahar ve yaz aylarında onbinlerce turisti ağırlayan Antalya - Kaş ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlayan merkezdir. Türkiye’nin en büyük şehirlerini Antalya’nın Kaş ilçesine bağlayan Kaş Otogarı da bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk durağı olmaktadır. Antalya şehir merkezine yaklaşık 198 km uzaklıkta bulunan Kaş Otogarına ülke genelinden birçok otobüs firmasının seferleri de bulunmaktadır. Kaş Otogarına ulaşım sağlamak için kullanılan bir diğer karayolu üssü ise yaklaşık 108 km mesafede bulunan Fethiye’dir. Kaş Otogarı, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşarak kullanıcılarına tam kapasite hizmet vermek için tasarlanmıştır. Kaş Otogarı içerisinde civar ilçelere ulaşım sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Kaş Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro, Varan, Pamukkale, Batı Antalya, Finike Tur” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Kaş Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. İsterseniz Fethiye üzerinden hareket eden minübüsleri kullanarak da Kaş Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Andifli Mahallesi, Atatürk Blv., 07580 Kaş/Antalya
(0242) 836 3677

En Popüler Kaş Otobüs Firmaları

Kaş bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kaş otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr