Yolcu Sayısı
1

Kaş otobüs bileti

Kaş Otobüs Bileti

En popüler Kaş otobüs rotaları

Kaş otobüs bileti fiyatları, Kaş otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Kaş otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AydınKaş460 TL3
İzmirKaş580 TL3
FethiyeKaş200 TL3
BursaKaş1160 TL2
BayrampaşaKaş1100 TL2

Kaş otobüs firmaları

Kaş otogarı

  • Kaş(242) 836 3677

Kaş otobüs biletleri

Türkiye’de turizmin en önemli yerleşkelerindendir Kaş. Antalya'ya bağlı ilçe, yerel ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmasının en büyük sebebi konumu ve yaşadığı mevsimdir. Her geçen gün daha da gelişen ilçe 60.000 civarında bir nüfusa sahip olsa da yazları kalabalık caddeleri ve sahilleriyle ön plana çıkıyor. Turizmin her geçen gün gelişmesi, tesislerin çoğalmasına sebep oluyor. Yerel halk, turizm sayesinde geçimlerini sağlıyor gibi gözükse de kışın seralarda sebze-meyve yetiştiriciliği de yapmaktadır. Kalabalığı ve eğlenceyi seviyorsanız Kaş tamda size göre. Geceleri sokaklar kalabalık ve eğlence mekânları tıka basa dolu, tamda eğlenceye düşkün biri için değil mi? Kaş otobüs bileti için NeredenNereye.com!


İsmi kısa olması akılda küçücük ve sevimli bir ilçe havası estirse de çok büyük bir yüz konumuna sahip Kaş. Tam tamına 52 ilçeden oluşan bu ilçe kimi zaman nüfusunun iki, üç katı insana ev sahipliği yapmaktadır. Olurda bir gün Kaş ilçesine yolunuz düşerse zamanınızı çok güzel yerleri gezerek harcayabilirsiniz. Antiphellos Antik Kenti, Kaputaj Plajı, Kalkan, Kekova, Xanthos Antik Kenti, Patara Plajı, Demre gibi çok güzel görülecek turistlik yerler mevcut. Halkın sıcakkanlılığı ve ilgisi turistleri buraya çeken en büyük sebeplerden. Gezmek, eğlenmek insanı çok acıktırabiliyor. Sahilde oturup zeytinyağlı yemeklerin tadını çıkartırken tüm yorgunluğunuzu yemekten sonra içeceğiniz adaçayı ile atabilirsiniz. Zeytinyağı ve zeytinyağlı yemekleri ile meşhurdur Kaş. Mercan, ıstakoz, orfoz, palamut gibi balıklarında en iyisi buradan çıktığı söylenmektedir. Her ne kadar kendine özgü olsa da Akdeniz yemekleri tüm bölgeyi kapsayan bir gelenektir aslında.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr