Yolcu Sayısı
1

Karaman Otogarı

Karaman Otogarı

Karaman Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (338) 213 24 65

Adres: Alacasuluk Mahallesi, 100. Yıl Blv. No:85, 70100 Merkez/Karaman

Karaman Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karaman Otogarı Hakkında

Karaman Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve geçmişinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Karaman şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Karaman, bulunduğu bölge içerisinde Konya, Mersin, Antalya gibi illerle komşuluk içerisinde bulunduğundan bir geçiş noktası konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Karaman otobüs bileti alarak, Karaman Otogarına giriş yaptığınızda, “Manazan Mağaraları, Hürrem Dayı Evi, İncesu Mağarası, Zevye Pazarı, Mennan Kalesi, Taşkale Tahıl Ambarları, Tartan Evi, Aktakke Cami, Binbir Kilise, Değle Ören Yeri” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Karaman, 1989 yılı itibari ile büyükşehir statüsünü kazanmış bir ilimiz ve bu tarihten itibaren yapılan yatırımlar ile birlikte doğal güzelliklerinin de katkısı ile Türkiye’nin farklı noktalarından ziyaretçileri çeken bir şehir konumunda yer alıyor. Türkiye’nin farklı noktalarından Karaman’ın doğal güzelliklerini görmek adına düzenlenen turların otobüs seferleri Karaman Otogarından geçmekte ve yolcular burası üzerinden ilin farklı bölgelerine hareket etmektedir. İç Anadolu Bölgesinin kavşak noktalarından biri olan Karaman Otogarı, bölgenin trafik akışını kontrol etmekte ve ulaşımı da organize etmektedir. Karaman Otogarı, otobüs peronları, yolcuların bekleme alanları, kafeler gibi farklı bölümlerden oluşmaktadır. Karaman Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen farklı otobüs firmalarını görebilirsiniz.

Karaman Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Karaman Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Lüks Karaman Seyahat, Metro Turizm, Tokat Yıldızı, Isparta Petrol, Yeni Diyarbakır Seyahat, Özkaymak, Köksallar Turizm, Kontur Turizm, Anamur Zafer Turizm, Has Turizm, Şimşek Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Karaman Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Karaman Otogarına, kendi aracınız ile Konya- Karaman otoyolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir içerisinden Karaman Otogarına hareket eden çok sayıda otobüs ve minübüsler yer almaktadır. Bunun haricinde otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Alacasuluk Mahallesi, 100. Yıl Blv. No:85, 70100 Merkez/Karaman, Türkiye

(338) 213 24 65

En Popüler Karaman Otobüs Firmaları

Karaman bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Karaman otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özkaymak Turizm17
Kontur5
Metro Turizm5
Şimşek Seyahat3
VanGölü Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr