Yolcu Sayısı
1

Karakoçan Otogarı

Karakoçan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (424)

Adres: Tepe, Terminal Cd., 23600 Karakoçan/Elazığ

Karakoçan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karakoçan Otogarı Hakkında

Karakoçan Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kars iline bağlı Karakoçan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kars - Karakoçan otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğu Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Doğu Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kars - Karakoçan’in ve dolayısı ile Karakoçan Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Karakoçan Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Karakoçan ilçesinde karasal ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Karakoçan’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Karakoçan Otogarı üzerinden Karakoçan ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kars - Karakoçan otobüs bileti satın alarak Karakoçan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Karakoçan Galon Kaplıcaları, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Doğu Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.

Karakoçan Otogarı, Doğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Karakoçan Otogarı içerisinde daha çok Doğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Karakoçan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Öz Has Bingöl, Has Muş Turizm, Öz Erciş Seyahat, Yeşil Muş Ovası” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Karakoçan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Karakoçan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tepe,Terminal Cd.,23600 Karakoçan/Elâzığ

En Popüler Karakoçan Otobüs Firmaları

Karakoçan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Karakoçan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özlem Bingöl Seyahat8
VanGölü Turizm3
Öz Has Bingöl Turizm3
Öz Elazığlılar2
Muş Yolu Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr