Kadirli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0328) 718 50 47
Adres: 80760 Kadirli/Osmaniye
Kadirli Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kadirli Otogarı

Kadirli Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye iline bağlı Kadirli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Osmaniye - Kadirli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye - Kadirli’in ve dolayısı ile Kadirli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kadirli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kadirli ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kadirli’te yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Kadirli Otogarı üzerinden Kadirli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Osmaniye - Kadirli otobüs bileti satın alarak Kadirli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Maksutoğlu Yaylası, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kadirli Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kadirli Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Kadirli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “As Adana Seyahat, Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Kadirli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Kadirli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kadirli Otogarı Adresi : 80760 Kadirli/Osmaniye
Kadirli Otogarı Telefon Numarası: 0(328) 718 50 47