Yolcu Sayısı
1

Kadınhanı Otogarı

Kadınhanı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (332) 834 20 10

Adres: Tepebaşı, Venüs Sk. No:1, 42800 Kadınhanı/Konya

Kadınhanı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kadınhanı Otogarı Hakkında

Kadınhanı Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya iline bağlı Kadınhanı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Konya - Kadınhanı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Konya - Kadınhanı’in ve dolayısı ile Kadınhanı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kadınhanı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kadınhanı ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kadınhanı’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Kadınhanı Otogarı üzerinden Kadınhanı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Konya - Kadınhanı otobüs bileti satın alarak Kadınhanı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sahipata Külliyesi, Sille Köyü, Sultanlar Türbesi, Tavusbaba Türbesi, Meram Bağları, Koyunoğlu Müzesi, Aziziye Cami, Mevlana Türbesi, Sırçalı Medrese, İnce Minareli Medrese” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kadınhanı Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kadınhanı Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Kadınhanı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Özkaymak, Lüks Aksel Seyahat, Adıyaman Öz Gülaras Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Kadınhanı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Kadınhanı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kadınhanı Otogarı Adresi : Tepebaşı, Venüs Sk. No:1, 42800 Kadınhanı/Konya
Kadınhanı Otogarı Telefon Numarası : (0332) 834 20 10

En Popüler Kadınhanı Otobüs Firmaları

Kadınhanı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kadınhanı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özkaymak Turizm4
Gökbey Seyahat3
Kars Kalesi Turizm1
Martur Turizm1
Has Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr