Yolcu Sayısı
1

İmamoğlu Otogarı

İmamoğlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (322)

Adres: Adalet, 137. Sk. No:19, 01700 İmamoğlu/Adana

İmamoğlu Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İmamoğlu Otogarı Hakkında

İmamoğlu Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Adana iline bağlı İmamoğlu köyüne giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana - İmamoğlu otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana - İmamoğlu coğrafi olarak Akdeniz Bölgesi’ne bağlıdır ve bu nedenle il içerisinde olduğu gibi ilçe içerisinde de tipik Akdeniz iklim özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak Adana - İmamoğlu topraklarında yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. Adana - İmamoğlu ekonomik faaliyetlerine bakıldığında birbirinden farklı ekonomik faaliyetler saptanabilir. Ancak ilçenin genel manada ekonomisi tarım dayalı olarak yürütülmektedir. Akdeniz Bölgesi’nin bu güzel şehri ve ilçesi temiz havası, bitki örtüsü, ormanları, tarihi ve kültürel değerleri ile hem yurt içinden hem de yurt dışından seyahatseverlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle son zamanlarda gerekli tanıtım çalışmaları ile birlikte Akdeniz Bölgesi tarihi ve kültürel değerlerinin bir neticesi olarak dünya genelinden ziyaretçi sayısını arttırmış, dolayısı ile Adana - İmamoğlu bölgesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermeye başlamıştır. Giderek artan bu ziyaretçi sayısı zaman içerisinde İmamoğlu Otogarı’nın yapılmasını gerekli hale getirmiştir. İmamoğlu Otogarı özellikle okul tatilleri ve bayram tatilleri gibi yıl içerisindeki özel zamanlarda ziyaretçi sayısını katlamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana - İmamoğlu otobüs bileti satın alarak İmamoğlu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Adana Merkez Cami, Varda (Alman) Köprüsü, Adana Merkez Park, Taş Köprü, Adana Sinema Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Eski Baraj, Şeker Pınarı” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Akdeniz Bölgesi’nin birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini ustalarının elinden deneyimleyebilirsiniz.
İmamoğlu Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. İmamoğlu Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. İmamoğlu Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, As Adana Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
İmamoğlu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Adana Yüreğir Otogarı’ndan 15 dk mesafe İmamoğlu Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
İmamoğlu Otogarı Adresi : Adalet, 137. Sk. No:19, 01700 İmamoğlu/Adana

En Popüler İmamoğlu Otobüs Firmaları

İmamoğlu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? İmamoğlu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Lüks Adana Seyahat1
As Adana Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr