Havran Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0266) 
Adres: Havran
Havran Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Havran Otogarı

Havran Otogarı
Havran Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde Balıkesir iline bağlı Havran ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Balıkesir - Havran otobüs bileti satın olarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Bölgesi, temiz havası, ormanları, eşsiz doğası ile dikkat çeken seyahat noktalarından bir tanesidir. Anadolu geçmişi boyunca köklü bir tarih oluşturmuştur. Marmara Bölgesi de Anadolu’nun diğer bölgeleri gibi köklü tarihi boyunca oldukça farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Balıkesir - Havran ilçesi de Anadolu’nun bu geçmişe uzanan yolculuğundan faydalanmış ve günümüzde modern şehir yapısının içerisinde geçmişinden kalan tarihi ve kültürel değerleri harmanlayarak sergileyen bir yer konumuna gelmiştir. Anadolu’nun bu denli köklü bir tarihe sahip olması Marmara Bölgesi’nin haliyle Balıkesir - Havran’in dünyanın farklı noktalarından gelen ziyaretçileri ağırlamasına neden olmuş bu durum da artan yolcu sayısı ile birlikte Havran Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Balıkesir - Havran bağlı bulunduğu coğrafyanın bir neticesi olarak ılıman ikliminin tipik özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve ılık, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Balıkesir - Havran temel ekonomik faaliyetine bakıldığında tarım faaliyetlerinin ön planda olduğu görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Havran otobüs bileti satın alarak Havran Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sarımsaklı Plajı, Darıdere Tabiat Parkı, Antandros Antik Kenti, Ortunç Koyu, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir Marmara Bölgesi’nin en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Havran Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Havran Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Havran Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Balıkesir Uludağ, Balıkesir Vip Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Havran Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Havran Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Havran Otogarı Adresi : Tekke, 10560 Havran/Balıkesir

Havran otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Havran otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Vip 6
Mercan Turizm 6
Balıkesir Uludağ 2
- HEMEN SATIN AL ! -