Gürün Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0346) 715 10 13
Adres: Pınarönü, Avunduklar Sk. No:1, 58800 Gürün/Sivas
Gürün Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gürün Otogarı

Gürün Otogarı
Gürün Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Sivas iline bağlı Gürün ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Sivas - Gürün otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Sivas - Gürün’in ve dolayısı ile Gürün Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Gürün Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Gürün ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Gürün’te yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Gürün Otogarı üzerinden Gürün ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sivas - Gürün otobüs bileti satın alarak Gürün Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Divriği Ulu Cami, Sızır Şelalesi, Tödürge Gölü, Divriği Kalesi, Çaltı Çayı, Şifaiye Medresesi, Sivas Çifte Minareli Medrese, Hafik Gölü, Eğriçimen Yaylası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Gürün Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gürün Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gürün Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm, Lüks Ereğli Turizm, Özlem Batman Turizm, Metro Turizm, Malatya Medine Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gürün Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gürün Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gürün Otogarı Adresi : Pınarönü, Avunduklar Sk. No:1, 58800 Gürün/Sivas
Gürün Otogarı Telefon Numarası: 0(346) 715 10 13

Gürün otogarı nerede? Gürün otogarına nasıl giderim? Gürün otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Beydağı Turizm 2
Bitlis Taç Turizm 1
Lider Muş Tur 1
Can Dersim Tuncelililer 1
Lider Siirt Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -