Yolcu Sayısı
1

Gülnar Otogarı

Gülnar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (324) 751 33 42

Adres: Ayvalı, 33705 Gülnar/Mersin

Gülnar Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gülnar Otogarı Hakkında


Gülnar Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Mersin iline bağlı Gülnar ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Mersin - Gülnar otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Mersin - Gülnar’in ve dolayısı ile Gülnar Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Gülnar Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Gülnar ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Gülnar’te yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Gülnar Otogarı üzerinden Gülnar ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin - Gülnar otobüs bileti satın alarak Gülnar Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Adam Kayalar, Kayacı Vadisi, Köşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Sertavul Geçidi, Tisan Yarımadası, Gilindire Mağarası, Astım Dilek Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Gülnar Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gülnar Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gülnar Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Özkaymak” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gülnar Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Gülnar Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gülnar Otogarı Adresi : Ayvalı, 33705 Gülnar/Mersin
Gülnar Otogarı Telefon Numarası : 0(324) 751 33 42

En Popüler Gülnar Otobüs Firmaları

Gülnar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gülnar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özkaymak Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr