Yolcu Sayısı
1

Görele Otogarı

Görele Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (454) 513 70 11

Adres: Kumyalı, 28820 Görele/Giresun

Görele Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Görele Otogarı Hakkında

Görele Otogarı
Görele Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun şehrine bağlı Görele ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Giresun - Görele otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Karadeniz turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Karadeniz Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Giresun şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Görele Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Görele Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Görele bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Görele Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun - Görele otobüs bileti satın alarak Görele Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sis Dağı Yaylası, Göl Yanı Yaylası, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Giresun Adası, Paşakonağı Yaylası, Tirebolu Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Görele Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Görele Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Görele Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Görele Seyahat, İstanbul Seyahat, Rize Ses Seyahat, Süzer Seyahat, Golden Turizm, Yeniden As Bafra Seyahat, Öz Has Bingöl Seyahat, Aras Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Görele Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Görele Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Görele Otogarı Adresi : Kumyalı, 28820 Görele/Giresun

En Popüler Görele Otobüs Firmaları

Görele bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Görele otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ulusoy Derya Turizm11
Metro Turizm7
Ali Osman Ulusoy4
Kanberoğlu Turizm3
Fındıkkale Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr