Yolcu Sayısı
1

Gölbaşı (Adıyaman) Otogarı

Gölbaşı (Adıyaman) Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (416)

Adres: Yavuz Selim, Karaağaç Cd. No:41, 02500 Gölbaşı/Adıyaman

Gölbaşı (Adıyaman) Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gölbaşı (Adıyaman) Otogarı Hakkında


Gölbaşı Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Adıyaman iline bağlı Gölbaşı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Adıyaman - Gölbaşı otobüs bileti satın alarak Gölbaşı ilçesine kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz. Adıyaman, eski Mezopotamya uygarlıklarının kesişim noktalarında kurulmuş olan bir yerleşim yeri olarak on binlerce yıllık bir tarihe ev sahipliği yapmamaktadır. Buna bağlı olarak günümüzde hem Adıyaman hem de Gölbaşı ilçesi modern şehir yapılanmasının içerisinde harmanlanmış tarihi ve kültürel değerleri yaşatmaya devam etmektedir. İçerisinde bulunduğu coğrafi bölgeye bağlı olarak Adıyaman’da ve ilçesi Gölbaşı’nda sıcak karasal iklimin tipik özellikleri görülmektedir. Gölbaşı’nda yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçer. Gölbaşı’nın temel ekonomik faaliyetleri gözlemlendiğinde birincil sırada tarımın yer aldığı görülebilir. Hem Türkiye’de hem de dünyada sahip olduğu manzara ve binlerce yıl öncesinde günümüze kalmış olan eşsiz heykelleri ile dikkat çeken Nemrut Dağı’na Gölbaşı Otogarı üzerinden ulaşım sağlanabilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adıyaman - Gölbaşı otobüs bileti satın alarak Gölbaşı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Nemrut Dağı Milli Parkı, Oturakçı Pazarı, Adıyaman ulu Cami, Cendere Köprüsü, Perre Antik Kenti, Yel Baba Türbesi, Arsemia Antik Kenti, Nemrut Dağı, Palanlı Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Güneydoğu Anadolu mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Gölbaşı Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gölbaşı Otogarı içerisinde daha çok Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gölbaşı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Adıyaman Öz Gülaras, Öz Has Bingöl, Kahta Petrol, Malatya Zafer Turizm, Yeşil Muş Ovası, Beydağı Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gölbaşı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gölbaşı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gölbaşı Otogarı Adresi : Yavuz Selim, Karaağaç Cd. No:41, 02500 Gölbaşı/Adıyaman

En Popüler Gölbaşı (Adıyaman) Otobüs Firmaları

Gölbaşı (Adıyaman) bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gölbaşı (Adıyaman) otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Malatya Beydağı Turizm8
Öz Gülaras8
Adıyaman Ünal Turizm6
Adıyaman Anka Turizm6
Öz Has Bingöl Turizm5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr