Gerede Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0374) 333 10 06
Adres: Abdurrahman Şahin Cd. Gerede/Bolu
Gerede Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gerede Otogarı

Gerede Otogarı
Gerede Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Bolu şehrine bağlı Gerede ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Bolu - Gerede otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Karadeniz turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Karadeniz Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Bolu şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Gerede Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Gerede Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Gerede bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Gerede Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bolu - Gerede otobüs bileti satın alarak Gerede Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yedigöller Kamp Alanları, Çubuk Gölü, Akşemseddin Türbesi, Seben Gölü, Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Kartalkaya Kayak Merkezi, Zafer Kulesi, Karamurat Gölü, Mudurnu Suluklugöl” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Gerede Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gerede Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gerede Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Efe Tur, Hatay CSR Turizm, Has Turizm A.Ş, Nevşehir Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gerede Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gerede Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gerede Otogarı Adresi : Abdurrahman Şahin Cd. Gerede/Bolu
Gerede Otogarı Telefon Numarası :0(374) 333 10 06

Gerede otogarı nerede? Gerede otogarına nasıl giderim? Gerede otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Bizim Iğdır Seyahat 3
Lider Ağrı Doğuş Turizm 1
Zile Can Turizm 1
Gökbey Seyahat 1
Aybastı İtimat Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -