Yolcu Sayısı
1

Gemlik Otogarı

Gemlik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (224)

Adres: Hisar Mahallesi, Hisar, Otogar No:6, 16650 Gemlik/Bursa

Gemlik Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gemlik Otogarı Hakkında

Gemlik Otogarı, Türkiye’nin Bursa iline bağlı olan ve merkeze 30 km uzaklığı ile ulaşım açısından önemli bir noktada yer alan Gemlik ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Gemlik, denize olan kıyısı ve eşine ender rastlanan manzaralara ev sahipliği yapması ile pek çok insanın dikkatini çektiğinden dolayı özellikle yılın belirli bir dönemlerinden oldukça yüksek sayıda ziyaretçi Gemlik Otogarı üzerinden ağırlamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gemlik otobüs bileti alarak Gemlik Otogarına giriş yaptığınızda, “Ulu Cami, Koza Han, Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri, Muradiye Külliyesi, Irgandı Köprüsü, Emir Sultan Cami ve Külliyesi, Soğanlı Botanik Parkı ve Hayvanat Bahçesi, Hanlar Bölgesi ve Kapalıçarşı, Bursa Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

, Bursa şehrinin diğer nüfusu ve yolcu sayısı yüksek ilçelerinde olduğu Gemlik ilçesinde bulunan ulaşım merkezidir. Bursa’da Hisar Mahallesi’nde bulunan Gemlik Otogarı merkeze yakın bir konumda olduğu için buraya sefer düzenleyen otobüs ve minibüsler aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi özel aracınız yada firmaların servis imkanlarından yararlanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Bursa’nın Gemlik ilçesi şehrin ülkenin en çok gelişim gösteren noktalarından biri olması ile birlikte yolcu sayısını geçmişinden bugüne katlamayı başarmıştır. Gemlik Otogarının karayolu ulaşımı açısından önemli noktalardan biri olmasının nedenlerinden biri de ilçede zeytin üretiminin had safhada olmasındır. Gemlik Otogarı ilçenin yolcularına en iyi şekilde hizmet etmesi amacı ile otobüs bekleme peronları, açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme- içme mekanları olarak tasarlanmıştır. Gemlik Otogarı içerisinde yalnızca civar bölgelere ulaşım hizmeti sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda bağlı bulunduğu ilin ülkenin en gelişmiş illerinden biri olması nedeni ile ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.

Gemlik Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gemlik Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinde ve civar ilçelerden hareket eden minübüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Hisar Mahallesi, Hisar, Otogar No:6, 16650 Gemlik/Bursa

En Popüler Gemlik Otobüs Firmaları

Gemlik bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gemlik otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm15
İstanbul Konfor11
Ürgüp Seyahat6
Efe Tur5
Balıkesir Uludağ Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr