Gemlik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri
Gemlik Otogarı
(0224)  512 11 11
Gemlik Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gemlik Otogarı

Bursa’da merkez otogar dışında yolcu trafiği fazla olan ilçelerde de otogarlar bulunmaktadır. Bu ilçelerden birisi de Gemlik. Gemlik Otogarı Hisar Mahallesinde bulunmaktadır. Buraya ilçe merkezinden ve diğer bölgelerden servisler ve minibüsleri kullanarak gelebilirsiniz. Bursa’dan 33 km uzaklıkta buluna Gemlik; Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ilçedir. Buradaki körfez ayrıca ilçeyi Bursa’nı doğal limanlarından biri haline getirmiştir. Gemlik mevsimsel olarak Marmara Bölgesi’nde görülen etkileri yaşamaktadır. Eskiden çok fazla kar yağışı alıyor olsa da son yıllarda kışlar daha az kar yağışı ile geçmektedir. İlçenin sembolü olarak zeytin kabul edilir: Zeytincilik ilçenin temek ekonomik uğraşıdır. Memleketin hemen her yerinde Gemlik’te elde edilmiş olan zeytinler bilinmekte ve bulunabilmektedir.
Gemlik’e seyahat edebileceğiniz firmalar hakkına bilgiyi ve sundukları indirimli fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. Pek çok firma Bursa’ya uğradıktan sonra Gemlik otogarına devam etmektedir. Arama sonuç sayfasında seferlerin detay kısmına bakarak hangi yolu izlediğini görebilirsiniz. Bilet işlemleriniz için sitemiz gibi mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz bulacağınız uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirmek.

Gemlik otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Gemlik otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Şanlıurfa Astor Turizm 2
Kanberoğlu 1
Seç Turizm 1
Lüks Barış 1
Güney Akdeniz 1
- HEMEN SATIN AL ! -