Yolcu Sayısı
1

Gediz Otogarı

Gediz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (274) 423 04 82

Adres: Uluoymak, Nakipoğlu Cd. No:20, 43600 Gediz/Kütahya

Gediz Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Gediz Otogarı Hakkında


Gediz Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya şehrine bağlı Gediz ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kütahya - Gediz otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Ege turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Ege Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Kütahya şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Gediz Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Gediz Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Gediz bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Gediz Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Gediz otobüs bileti satın alarak Gediz Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Murat Dağı Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Aizonoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Çinili Cami, Ilıca Harlek Kaplıcaları, Dereli Kaplıcaları, Kütahya Ulu Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Ege mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Gediz Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gediz Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gediz Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kütahyalılar Turizm, KoçTur” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gediz Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gediz Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gediz Otogarı Adresi : Uluoymak, Nakipoğlu Cd. No:20, 43600 Gediz/Kütahya

En Popüler Gediz Otobüs Firmaları

Gediz bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gediz otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Koçtur3
Gediz Tufan Turizm1
Genç Tur1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr