Yolcu Sayısı
1

Gazipaşa Otogarı

Gazipaşa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Gazipaşa Otogarı Hakkında


Gazipaşa Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya şehrine bağlı Gazipaşa ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Antalya - Gazipaşa otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Akdeniz turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Akdeniz Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Antalya şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Gazipaşa Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Gazipaşa Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Gazipaşa bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Gazipaşa Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Gazipaşa otobüs bileti satın alarak Gazipaşa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kaputaj Plajı, Dim Çayı, Çıralı Yanartaş, Olimpos Antik Kenti, Phaselis Plajı, Patara Plajı, Göynük Kanyonu, Zeytintaşı Mağarası, Akseki Dipsiz Göl, Hidayetn Koyu” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Akdeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Gazipaşa Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazihaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Gazipaşa Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Gazipaşa Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Güney Akdeniz Seyahat, Özkaymak, Metro Turizm, Kontur Turizm, Has Bingöl, Ede Turizm, Ben Turizm, Beydağı Turizm, Özlam Diyarbakır, Özlem Batman Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Gazipaşa Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Gazipaşa Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Gazipaşa Otogarı Adresi : 07900 Gazipaşa/Antalya

En Popüler Gazipaşa Otobüs Firmaları

Gazipaşa bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Gazipaşa otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özkaymak Turizm4
Ben Turizm4
Güney Akdeniz Seyahat3
Lüks Adana Seyahat2
Vip Kahramanmaraş Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr