Fındıklı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0464) 
Adres: Fındıklı
Fındıklı Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Fındıklı Otogarı

Fındıklı Otogarı
Fındıklı Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Rize şehrine bağlı Fındıklı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Rize - Fındıklı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi, tüm dünyada yemyeşil ormanları, temiz havası, binlerce yıllık tarihi geçmişi ve doğal güzellikleri ile bilinen bir bölgedir. Özellikle son yıllarda gerekli tanıtım çalışmalarının artması ile birlikte Karadeniz turizmi de belirgin bir şekilde artış göstermeye başlamıştır. Karadeniz Bölgesi’nin turist sayısında belirgin artış görülmesi Rize şehrinin yolcu sayısının da giderek daha kalabalık bir hal almasına ve bu durumda dolayısı ile Fındıklı Otogarı’nın daha yoğun şekilde çalışmasına neden olmuştur. Fındıklı Otogarı kapılarını, binlerce yıllık tarihi geçmişi olan ve eşsiz doğal güzelliklerini bu tarihi, kültürel miras ile harmanlayan bir şehrin ilçesine açmaktadır. Temel ekonomik faaliyet olarak tarımın görüldüğü Fındıklı bölgesinin özellikle bayramlar ve okul tatilleri gibi dönemlerde yolcu sayısında belirgin bir artış görülür ve bu da Fındıklı Otogarı’nın yoğun şekilde çalışarak hizmet sunmasına neden olur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Rize - Fındıklı otobüs bileti satın alarak Fındıklı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Anzer Yaylası, Palovit Şelalesi, Kaçkar Dağları Milli Parkı, Zil Kalesi, Şenyuva Köprüsü, Polakcur Yaylası, Ciha Kalesi, Rize Kalesi, Büyük Gülbahar Sultan Cami, Rize Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Fındıklı Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Fındıklı Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Fındıklı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz Seyahat, Lüks Artvin Seyahat, Yeniden As Bafra Seyahat, Artvin Ses Seyahat, Golden Turizm, Prenskale Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Fındıklı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Fındıklı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Fındıklı Otogarı Adresi : Merkez, Cumhuriyet Cd. No:15, 53700 Fındıklı/Rize

Fındıklı otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Fındıklı otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya VIB 1
Lüks Kahramanmaraş 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -