Yolcu Sayısı
1

Fatsa Otogarı

Fatsa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (452) 423 84 14

Adres: Mustafakemalpaşa Mah. 52400 Fatsa/Ordu

Fatsa Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Fatsa Otogarı Hakkında


Fatsa Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Fatsa ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Ordu - Fatsa otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ordu’ın Fatsa ilçesi Karadeniz Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak karasal iklimin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda Karadeniz Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlemlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Fatsa Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Fatsa Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Fatsa ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Fatsa otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında Karadeniz mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Fatsa Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Fatsa Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Fatsa Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, İstanbul Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Rize Ses Seyahat, Özlem Cizre Nuh, Görele Seyahat, Safa Devran Turizm, Öz Has Bingöl, Süzer Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Fatsa Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Fatsa Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Fatsa Otogarı Adresi : Mustafakemalpaşa, 52400 Fatsa/Ordu
Fatsa Otogarı Telefon Numarası: 0 (452) 423 84 14

En Popüler Fatsa Otobüs Firmaları

Fatsa bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Fatsa otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy13
Özay Turizm11
Fatsa Birlik Seyahat8
Ordu Birlik Seyahat8
Metro Turizm8

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr