Yolcu Sayısı
1

Ezine Otogarı

Ezine Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (286) 618 16 67

Adres: Camikebir, Atatürk Cd. No:50, 17600 Ezine/Çanakkale

Ezine Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ezine Otogarı Hakkında

Ezine Otogarı
Ezine Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Çanakkale iline bağlı Ezine ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Çanakkale - Ezine otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Çanakkale’ın Ezine ilçesi Marmara Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak Ilıman iklimin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda Marmara Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlemlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Ezine Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Ezine Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Ezine ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çanakkale - Ezine otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Mıhlı Çayı, Bozcaada Ayazma Plajı, Meryem Ana Kilisesi, Karabiga, Şahmelek Koyu, Ayazma Mesire Yeri, Yeni Zellanda Anıtı, Habbele Plajı, Şehitlik, Sulu Bahçe Koy” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında Marmara mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Ezine Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ezine Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Ezine Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ezine Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Ezine Otogarı Adresi : Camikebir, Atatürk Cd. No:50, 17600 Ezine/Çanakkale

En Popüler Ezine Otobüs Firmaları

Ezine bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ezine otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm15
Kale Seyahat3
Balıkesir Vip Turizm2
Balıkesir Uludağ Turizm1
Balıkesir Uludağ Vip1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr