Yolcu Sayısı
1

Ermenek Otogarı

Ermenek Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (338)

Adres: Taşbaşı, Emin Hami Bey Cd., 70400 Ermenek/Karaman

Ermenek Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ermenek Otogarı Hakkında


Ermenek Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Karaman iline bağlı Ermenek ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Karaman - Ermenek otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karaman’ın Ermenek ilçesi İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir yerleşim merkezi olarak karasal iklimin özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak ilçe de yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçer. Özellikle son yıllarda İç Anadolu Bölgesi’nde yapılan yatırımlarla birlikte şehrin turist sayısında gözlemlenen artış yolcuların ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamak adına Ermenek Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Ermenek Otogarı bölgenin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına özellikle bayram, okul tatili gibi dönemlerde tam kapasite olarak çalışmaya devam etmektedir. Ermenek ilçesinin temel sosyolojik yapılanmasına bakıldığı zaman ilçenin temel ekonomik faaliyetinin tarım üzerine kurulduğu görülebilir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Karaman - Ermenek otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Manazan Mağaraları, Hürrem Dayı Evi, İncesu Mağarası, Zevye Pazarı, Mennan Kalesi, Taşkale Tahıl Ambarları, Tartan Evi, Aktakke Cami, Binbir Kilise, Değle Ören Yeri” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ayrıca seyahatiniz sırasında İç Anadolu mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Ermenek Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu ihtiyacını daha sağlıklı şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme peronları, otobüs bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ermenek Otogarı içerisinde sadece aynı bölge içerisinde hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Ermenek Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Özkaymak” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Ermenek Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ermenek Otogarı’na otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Ermenek Otogarı Adresi : Taşbaşı, Emin Hami Bey Cd., 70400 Ermenek/Karaman

En Popüler Ermenek Otobüs Firmaları

Ermenek bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ermenek otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Sarıveliler Koop2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr