Yolcu Sayısı
1

Erdek Otogarı

Erdek Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 835 23 01

Adres: Alaattin Mh. 10500 Erdek/Balıkesir

Erdek Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Erdek Otogarı Hakkında

Erdek Otogarı, Türkiye’nin Balıkesir iline bağlı olan ve Marmara Bölgesinde önemli bir karayolu noktası olarak Erdek ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Erdek Otogarı, tertemiz denizi, oksijen deposu ormanları, tarihi yapıları ve sakinliği ile tatil severlerin beğenisini toplayan Erdek, Kapıdağ yarımdasında bulunuyor ve tüm bu özelliklikleri ile Erdek Otogarı il içerisinde önemli bir karayolu ulaşım merkezi olarak mevki buluyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erdek Otobüs bileti satın alarak Erdek Otogarına giriş yaptığınızda, “Hasan Boğuldu Göleti, Paşalimanı Adası, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı Badavut, Sevim ve Necdet Kent Kitaplığı, Darıdere Tabiat Parkı, Ortunç Koyu, Sarımsaklı Plajı, Antandros Antik Kenti, Patricia Koyu” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Erdek Otogarı, açık hava müzesi, temiz denizi ve kumsalı ile bir turizm merkezi olan Erdek ilçesi içerisinde yer bulunarak karayolu ulaşımı için önemli bir görev üstlenmektedir. Balıkesir şehir merkezine yaklaşık olarak 110 km mesafede yer alan Erdek Otogarı özellikle yılın belirli dönemlerinde yurt içerisinden ve yurt dışarısından buraya gelen ziyaretiçileri ağırladığından bu dönemlerde gözlemlenen trafik yükü bir hayli fazladır. Şehir Otogarı’nın trafik yükünü azaltmak amacı ile tasarlanan Erdek Otogarı bu konuda tüm kapasite faaliyet göstermeye devam etmektedir. Erdek Otogarı, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme alanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Zaman içerisinde giderek artan yolcu kapasitesini daha iyi şekilde ağırlamak için tasarlanan Erdek Otogarı, 2012 yılı içerisinde tadilata alınmış ve etkin bir yenilenmeden geçirilmiştir. Erdek Otogarında çok sayıda yerel alanda hizmet sunan otobüs firmasını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.

Erdek Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Erdek Otogarına ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ya da şehir merkezinden hareket eden minübüs seferlerini kullanabilir aynı zamanda otobüs firmalarının servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Alaattin Mh. 10500 Erdek/Balıkesir

(266) 835 23 01

En Popüler Erdek Otobüs Firmaları

Erdek bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Erdek otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm23
Balıkesir Uludağ Vip23
Üstündağ Turizm12
Pamukkale Turizm7
Metro Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr