Yolcu Sayısı
1

Erbaa Otogarı

Erbaa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (356) 715 99 41

Adres: Erek, Mercan Sk. No:53, 60500 Erbaa/Tokat

Erbaa Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Erbaa Otogarı Hakkında


Erbaa Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat ilinin Erbaa ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Tokat - Erbaa otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Karadeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Erbaa Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Erbaa, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Erbaa Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Erbaa otobüs bileti satın alarak Erbaa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Erbaa Otogarı, Türkiye’de giderek artan Karadeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Erbaa Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Erbaa Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Erbaa Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Erbaa Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Erbaa Otogarı Adresi: Erek, Mercan Sk. No:53, 60500 Erbaa/Tokat
Erbaa Otogarı Telefon Numarası : (0356) 715 99 41

En Popüler Erbaa Otobüs Firmaları

Erbaa bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Erbaa otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ağrı Ses Turizm8
Esadaş Turizm7
Bizim Iğdır Turizm5
VanGölü Turizm3
Erektaş Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr