Erbaa Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0356) 715 99 41
Adres: Erek, Mercan Sk. No:53, 60500 Erbaa/Tokat
Erbaa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Erbaa Otogarı

Erbaa Otogarı (Tokat)
Erbaa Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat ilinin Erbaa ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Tokat - Erbaa otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Karadeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Erbaa Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Erbaa, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Erbaa Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Erbaa otobüs bileti satın alarak Erbaa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Erbaa Otogarı, Türkiye’de giderek artan Karadeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Erbaa Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Erbaa Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Erbaa Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Erbaa Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Erbaa Otogarı Adresi: Erek, Mercan Sk. No:53, 60500 Erbaa/Tokat
Erbaa Otogarı Telefon Numarası : (0356) 715 99 41

Erbaa otogarı nerede? Erbaa otogarına nasıl giderim? Erbaa otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Bizim Iğdır Seyahat 2
Ayata Turizm 2
Ağrı Ses Turizm 1
Lüks Niksar Turizm 1
Kars Kalesi 1
- HEMEN SATIN AL ! -