Yolcu Sayısı
1

Elbistan Otogarı

Elbistan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (344)

Adres: Orhangazi, Eldelek Cd. No:10, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş

Elbistan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Elbistan Otogarı Hakkında


Elbistan Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kahramanmaraş iline bağlı Elbistan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kahramanmaraş - Elbistan otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Güneydoğu Anadolu turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Elbistan Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Elbistan, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Elbistan Otogarı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş - Elbistan otobüs bileti satın alarak Elbistan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Eshab-ı Kehf Külliyesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Büyük Kızılcık İçmesi, Çokran Şelalesi, Kahramanmaraş Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Elbistan Otogarı, Türkiye’de giderek artan Güneydoğu Anadolu turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Elbistan Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Elbistan Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Elbistan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Elbistan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Elbistan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Elbistan Otogarı Adresi: Orhangazi, Eldelek Cd. No:10, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş

En Popüler Elbistan Otobüs Firmaları

Elbistan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Elbistan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Lider Elbistan4
Metro Turizm2
Lüks Afşinliler1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr