Yolcu Sayısı
1

Eğirdir Otogarı

Eğirdir Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (246) 311 42 18

Adres: Yeşilada Mahallesi, 32550 Eğirdir/Isparta

Eğirdir Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Eğirdir Otogarı Hakkında

Eğirdir Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi içerisinde yer alan ve küçük yapısının yanı sıra yemyeşil doğası ile dikkatleri üzerine çeken Eğirdir ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Eğirdir Otogarı alınan son verilere göre yaklaşık binlerce kişilik nüfusu bulunan ve Akdeniz Bölgesi içerisinde diğer şehirlere ulaşım sağlamak için kullanılan bir geçiş merkezi olan Eğirdir ilçesine gelen ziyaretçilerin trafik yükünü karşılamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Eğirdir otobüs bileti satın alarak Eğirdir Otogarına giriş yaptığınızda, “Lavanta Vadisi, Eğirdir Gölü,Yazılı Kanyon, Antiosheia Antik Kenti, Dündar Bey Medresesi, Kızıldağ Milli Parkı, Pınargözü Mağarası, Karacaören Baraj Gölü, Zindan Mağarası, Adada Antik Kenti” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Eğirdir Otogarı, Ispartaya yaklaşık olarak 34 km uzaklıkta bulunan Eğirdir ilçesinin trafik yükünü karşılamaktadır. Eğirdir ilçesi ise özellikle son yıllarda nüfus artışı sağlayarak ticaret hacminde artış sağlayamış olduğundan trafik yükünde de artış göstermektedir. Eğirdir Otogarı, Isparta şehrinin düzenene kavuşmamış yolcu ulaştırma hattını düzenlemek amacı ile tasarlanmıştır. Açık ve kapalı alanlar şeklinde düzenlenen Eğirdir Otogarı, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme alanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümler şeklinde tasarlanmıştır. Eğirdir Otogarı, kendi bölgesi içerisinde önemli bir geçit noktası olan Isparta’nın son durağı olup şehrin civar ilçere ve diğer şehirlere bağlanmasını sağlamaktadır. Eğirdir Otogarı içerisinde civar bölgelere sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Ulusal çapta hizmet sunan ulusal otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Eğirdir Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro Turizm, Isparta Turizm, Kontur, Öz Isparta Turizm, Anadolu Ulaşım” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Eğirdir Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Isparta merkezine 34 km mesafede yer alan Eğirdir Otogarına merkezden hareket eden minübüs seferleri ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi otobüs firmalarının servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Yeşilada Mahallesi, 32550 Eğirdir/Isparta

(0246) 311 4218

En Popüler Eğirdir Otobüs Firmaları

Eğirdir bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Eğirdir otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kontur5
Siirt Petrol2
VanGölü Turizm2
Dilmenler Mardin Seyahat2
Elazığ Murat Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr