Yolcu Sayısı
1

Edremit Otogarı

Edremit Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 373 10 70

Adres: Hamidiye Mahallesi, 544. Sk. No:1, 10300 Edremit/Balıkesir

Edremit Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Edremit Otogarı Hakkında

Edremit Otogarı, Türkiye’nin Balıkesir iline bağlı olarak 3. büyük ilçe olma özelliğini taşıyan ve komşusu “Altınoluk, Akçay” gibi beldelere erişim sağlayan Edremit ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Edremit özellikle yaz sezonunda iklimi ve bu iklimi bünyesinde sergilediği eşsiz doğası ile yurt içinden ve yurt dışında çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayan bir noktadır. Edremit Otogarı, senenin özellikle belli bir döneminde yaşanılan bu trafik yükünü ortadan kaldırmak için tam kapasite faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Edremit otobüs bileti satın alarak Edremit Otogarına giriş yaptığınızda, “Hasan Boğuldu Göleti, Antandros Antik Kenti, Darıdere Tabiat Parkı, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, Sütüven Şelaleleri, Antdontros Açık Hava Müzesi, Şahinderesi Kanyonu, Gelinçemı Mesire Yeri” gibi ilçenin görülmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Balıkesir merkezine yaklaşık 87 km uzaklıkta yer alan Edremit Otogarı, özellikle yaz aylarında yer ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Edremit Otogarı, hizmete alınmış olduğu tarihten itibaren Balıkesir Otogarının trafik yükünü hafifletmiştir. Edremit Otogarı, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi farklı alanlardan oluşmak üzere açık ve kapalı alanlar şeklinde tasarlanmıştır. Edremit Otogarı içerisinde, Balıkesir’i ve ilçeyi aynı zamanda civar ilçeleri birbirine bağlayan yerel otobüs firmalarını görmek mümkün olduğu gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Edremit Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Kamil Koç, Metro Turizm, Ulusoy, Varan, Truva Turizm, Süha Turizm, Beydağı Turizm, Sakarya VIB, Balıkesir Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır.

Edremit Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Edremit Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ve civar ilçelerden kalkan minübüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Hamidiye Mahallesi, 544. Sk. No:1, 10300 Edremit/Balıkesir

(0266) 373 1070

En Popüler Edremit Otobüs Firmaları

Edremit bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Edremit otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm35
Balıkesir Uludağ Vip35
Pamukkale Turizm22
Bandırma Vip9
Balıkesir Mercan Turizm8

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr