Düziçi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0328) 
Adres: Düziçi
Düziçi Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Düziçi Otogarı

Düziçi Otogarı
Düziçi Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye iline bağlı Düziçi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Osmaniye - Düziçi otobüs bileti satın alarak ilçeye kolayca karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Düziçi Akadeniz’in verimli toprakları üzerinde kurulmuş ilçelerden bir tanesidir. Buna bağlı olarak olarak ilçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım ve hayvancılık ön plana çıkar. Ülkemizde son dönemde yapılan yatırımlar ile birlikte her alanda turizm desteklenmeye çalışılmış ve özellikle Akdeniz Bölgesi turizm açısından son derece önemli hale getirilmiştir. Bu durum doğrudan Osmaniye şehrinin ve dolaylı olarak da Düziçi ilçesinin otogarı olan Düziçi Otogarı’nın yolcu sayısında artış gözlemlenmesine neden olmuştur. Akdeniz gibi antik dönemde de adından bir hayli söz ettiren bir bölgede bulunan ilçede bugün geçmişinden günümüze miras kalmış olan derin kültürel birikimi görebileceğiniz gibi modern yapılanmaları da şehrin bu kurulmuş düzeni içerisinde görebilirsiniz. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile ilçede Akdeniz ikliminin temel özellikleri görülür. Bu bağlı olarak da Düziçi yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Osmaniye - Düziçi otobüs bileti satın alarak Düziçi Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Maksutoğlu Yaylası, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Düziçi Otogarı, Akdeniz Bölgesi yolcularının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına tam kapasite hizmet sunmaktadır. Otogar yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Düziçi Otogarı içerisinde daha çok bulunduğu bölgede taşımacılık hizmeti sunan yerel otobüs firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Düziçi Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına hizmet sunan otobüs firmaları arasında “Metro Turizm” gibi firmalar yer alıyor.
Düziçi Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İlçede bulunan Düziçi Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Düziçi Otogarı Adresi:Yeşilova, Şht. Ahmet Cd. No:128, 80600 Düziçi/Osmaniye

Düziçi otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Düziçi otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Mardin Seyahat 4
Martur Trz.Ltd.Şti. 2
Ak Aksu Turizm 1
Lüks Kahramanmaraş 1
Lider Siirt Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -