Yolcu Sayısı
1

Düziçi Otogarı

Düziçi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (328) 876 69 53

Adres: Yeni Otogar Belediye Pasajı, Düziçi Merkez Osmaniye

Düziçi Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Düziçi Otogarı Hakkında


Düziçi Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Osmaniye iline bağlı Düziçi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Osmaniye - Düziçi otobüs bileti satın alarak ilçeye kolayca karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Düziçi Akadeniz’in verimli toprakları üzerinde kurulmuş ilçelerden bir tanesidir. Buna bağlı olarak olarak ilçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım ve hayvancılık ön plana çıkar. Ülkemizde son dönemde yapılan yatırımlar ile birlikte her alanda turizm desteklenmeye çalışılmış ve özellikle Akdeniz Bölgesi turizm açısından son derece önemli hale getirilmiştir. Bu durum doğrudan Osmaniye şehrinin ve dolaylı olarak da Düziçi ilçesinin otogarı olan Düziçi Otogarı’nın yolcu sayısında artış gözlemlenmesine neden olmuştur. Akdeniz gibi antik dönemde de adından bir hayli söz ettiren bir bölgede bulunan ilçede bugün geçmişinden günümüze miras kalmış olan derin kültürel birikimi görebileceğiniz gibi modern yapılanmaları da şehrin bu kurulmuş düzeni içerisinde görebilirsiniz. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile ilçede Akdeniz ikliminin temel özellikleri görülür. Bu bağlı olarak da Düziçi yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Osmaniye - Düziçi otobüs bileti satın alarak Düziçi Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Maksutoğlu Yaylası, Karatepe Aslantaş Milli Parkı, Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Düziçi Otogarı, Akdeniz Bölgesi yolcularının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına tam kapasite hizmet sunmaktadır. Otogar yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Düziçi Otogarı içerisinde daha çok bulunduğu bölgede taşımacılık hizmeti sunan yerel otobüs firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Düziçi Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına hizmet sunan otobüs firmaları arasında “Metro Turizm” gibi firmalar yer alıyor.
Düziçi Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

İlçede bulunan Düziçi Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Düziçi Otogarı Adresi:

En Popüler Düziçi Otobüs Firmaları

Düziçi bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Düziçi otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
VanGölü Turizm5
As Adana Seyahat5
Şanlıurfa Cesur Turizm4
Lüks Batman Seyahat4
Öz Has Bingöl Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr