Yolcu Sayısı
1

Durağan Otogarı

Durağan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (368)

Adres: Merkez, Fethi Tezok Cd. No:4, 57700 Durağan/Sinop

Durağan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Durağan Otogarı Hakkında


Durağan Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop ilinin Durağan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Sinop - Durağan otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Karadeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Durağan Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Durağan, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Durağan Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Sinop - Durağan otobüs bileti satın alarak Durağan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Erfelek Şelaleleri, Sinop Akgöl, İnaltı Mağaraları, Boyabat Kaya Mezarları, İnceburun Feneri, Karakum Plajı, Hamsilos Koyu, Babaçay Kanyonu, Sinop Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Durağan Otogarı, Türkiye’de giderek artan Karadeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Durağan Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Durağan Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Durağan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Durağan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Durağan Otogarı Adresi: Merkez, Fethi Tezok Cd. No:4, 57700 Durağan/Sinop

En Popüler Durağan Otobüs Firmaları

Durağan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Durağan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Yeni İnan Durağan Turizm2
Ürgüp Seyahat1
Dilek Seyahat1
Metro Turizm1
Elit Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr