Yolcu Sayısı
1

Dörtyol Otogarı

Dörtyol Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (326) 712 16 99

Adres: Numune Evler, Şht. Polis Necati Keskin Blv. No:101, 31600 Dörtyol/Hatay

Dörtyol Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Dörtyol Otogarı Hakkında


Dörtyol Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Hatay iline bağlı Dörtyol ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Hatay - Dörtyol otobüs bileti satın alarak ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin kendine özgür doğal ve tarihi güzellikleri hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında ünlüdür. Özellikle son zamanlarda artış gösteren Akdeniz turizmi hem şehrin hem de ilçenin yolcu sayısının artışı göstermesinde etkili olmuştur. Bu durum da Dörtyol Otogarı’nın gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Dörtyol, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin genel yapısı itibari ile yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve yağışlı olarak geçirmektedir. İlçenin temel ekonomik kaynağı olarak tarım görülmektedir. Dörtyol Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay - Dörtyol otobüs bileti satın alarak Dörtyol Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St.Pierre Kilisesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Hatay Uzun Çarşı, Antakya Mozaik Müzesi, Payas Kalesi, Kinet Höyük, Koz Kalesi, Darbısak Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilip görülmesi gereken noktalarını ziyaret edebilirsiniz.
Dörtyol Otogarı, Türkiye’de giderek artan Akdeniz turizminin artış gösteren yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına tam kapasite olarak hizmet sunmaya devam etmektedir. Dörtyol Otogarı kullanıcılarına iyi bir şekilde hizmet verebilmek adına, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Dörtyol Otogarı içerisinde daha çok aynı bölgeye ve çevre illere hizmet sunan yerel firmaları görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Hatay - Dörtyol Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Hatay CSR Turizm, Has Turizm, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Has Diyarbakır Seyahat, Öz Has Bingöl, Midyat Seyidoğlu Turizm, Topçam Turizm, Isparta Petrol, Özkaymak” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Dörtyol Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Dörtyol Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Dörtyol Otogarı Adresi: Numune Evler, Şht. Polis Necati Keskin Blv. No:101, 31600 Dörtyol/Hatay

En Popüler Dörtyol Otobüs Firmaları

Dörtyol bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Dörtyol otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Gökbey Seyahat19
Tursan Seyahat11
Has Turizm9
Güney Akdeniz Seyahat5
Ali Osman Ulusoy5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr