Yolcu Sayısı
1

Develi Otogarı

Develi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (352)

Adres: Feneseaşağı Mahallesi, 38400 Develi/Kayseri

Develi Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Develi Otogarı Hakkında


Develi Otogarı, Türkiye’nin batısında İç Anadolu ’nde yer alan Kayseri ilinin Develi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Kayseri - Develi otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Coğrafi konum olarak olarak İç Anadolu sınırları içerisinde yer alan ilçede Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak geçen Develi’da kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Son yapılan nüfus araştırmalarına göre ilçe nüfusunun sayısında giderek yükselen bir artış gözlemlenmektedir. Develi’nın temel ekonomisi tarım ve hizmet sektörü üzerine konumlanmıştır. Bu durum Develi Otogarı’nın da yolcu trafiğinin artmasına neden olmuştur. İç Anadolu , gerek iklimsel özellikleri gerekse de doğal ve tarihi güzellikler ile ülkemizin değerleri noktalarından bir tanesidir. İç Anadolu ’nde yer alan Kayseri ilinin ve buna bağlı olarak Develi ilçesinin yolcu sayısı artış göstermektedir. Özellikle resmi ve dini bayramlar, okul tatilleri gibi yılın belirli dönemlerinde ilçenin ve haliyle Develi Otogarı’nın yolcu sayısında belirgin bir artış görülmektedir. Develi Otogarı kendisi üzerinden ilçeye ve ilçe üzerinden ülkenin farklı noktalarına transfer olan yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Develi Otogarı bölgenin ve Develi ilçesinin ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, açık ve kapalı alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Develi Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen çeşitli ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda yalnızca bu bölge içerisinde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Develi Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Develi Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi ayrıca otobüs firmanızın servis olanaklarından da faydalanabilirsiniz.
Develi Otogarı Adresi :


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr