Çorlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0282) 
Adres: Şeyh Sinan, 59850 Çorlu/Tekirdağ
Çorlu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çorlu Otogarı

Çorlu Otogarı
Çorlu Otogarı, Türkiye’nin MarmaraBölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Çorlu ilçesine karayolu üzerinden giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’de pek çok noktadan Tekirdağ - Çorlu otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda yapılan tanıtım çalışmaları ile birlikte Marmara Bölgesi benzersiz doğal yapısı ile dikkat çekmiş ve yolcu trafiğini arttırmıştır. Bu durum doğrudan Çorlu Otogarı’nın yolcu trafiğinin de artış göstermesine neden olmuştur. Tekirdağ binlerce yıllık tarihi geçmişi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir bölge olarak bugün şehir içerisinde benzersiz bir doğal çevrenin dışında tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ- Çorlu otobüs bileti satın alarak Çorlu Otogarına giriş yaptığınızda, “Erfelek Şelaleri, Tekirdağ Akgöl, İnaltı Mağarası, İnceburun Feneri, Boyabat Kaya Mezarları, Sarıkum Plajı, Tekirdağ Kalesi, Karakum Plajı, Hamsilos Koyu, Tarihi Tekirdağ Cezaevi” gibi ilçenin ve şehrin gezilip görülmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Çorlu Otogarı, küçük bir alan üzerine MarmaraBölgesi’nde yer alan Tekirdağ şehrinin yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak amcı doğrultusunda açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çorlu Otogarı içerisinde çoğunlukla servisler ve civar şehirlere sefer düzenleyen otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çorlu Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Buzlu Turizm, Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm, Balıkesir Uludağ, Kale Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm, Efe Tur, Özemniyet” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çorlu Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çorlu Otogarına ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ya da şehir merkezinden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Çorlu Otogarı Adresi : Şeyh Sinan, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu otogarı nerede? Çorlu otogarına nasıl giderim? Çorlu otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Balıkesir Uludağ 2
Özemniyet 1
Aybastı İtimat Turizm 1
Vip Arda Tur 1
- HEMEN SATIN AL ! -