Yolcu Sayısı
1

Çorlu Otogarı

Çorlu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Çorlu Otogarı Hakkında


Çorlu Otogarı, Türkiye’nin MarmaraBölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Çorlu ilçesine karayolu üzerinden giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’de pek çok noktadan Tekirdağ - Çorlu otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda yapılan tanıtım çalışmaları ile birlikte Marmara Bölgesi benzersiz doğal yapısı ile dikkat çekmiş ve yolcu trafiğini arttırmıştır. Bu durum doğrudan Çorlu Otogarı’nın yolcu trafiğinin de artış göstermesine neden olmuştur. Tekirdağ binlerce yıllık tarihi geçmişi boyunca birbirinden farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir bölge olarak bugün şehir içerisinde benzersiz bir doğal çevrenin dışında tarihi ve kültürel değerleri de bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ- Çorlu otobüs bileti satın alarak Çorlu Otogarına giriş yaptığınızda, “Erfelek Şelaleri, Tekirdağ Akgöl, İnaltı Mağarası, İnceburun Feneri, Boyabat Kaya Mezarları, Sarıkum Plajı, Tekirdağ Kalesi, Karakum Plajı, Hamsilos Koyu, Tarihi Tekirdağ Cezaevi” gibi ilçenin ve şehrin gezilip görülmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Çorlu Otogarı, küçük bir alan üzerine MarmaraBölgesi’nde yer alan Tekirdağ şehrinin yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak amcı doğrultusunda açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çorlu Otogarı içerisinde çoğunlukla servisler ve civar şehirlere sefer düzenleyen otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çorlu Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Buzlu Turizm, Pamukkale Turizm, Nilüfer Turizm, Balıkesir Uludağ, Kale Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Has Turizm, Efe Tur, Özemniyet” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çorlu Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çorlu Otogarına ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ya da şehir merkezinden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Çorlu Otogarı Adresi : Şeyh Sinan, 59850 Çorlu/Tekirdağ

En Popüler Çorlu Otobüs Firmaları

Çorlu bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çorlu otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kale Seyahat25
Metro Turizm20
Çorlu Yıldız Tur18
Güneş tur16
Kara Ağa Turizm13

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr