Çine Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0256) 711 67 94
Adres: Çine
Çine Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çine Otogarı

Çine Otogarı
Çine Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde yer alan Denizli iline bağlı ilçelerden biri olan Çine’ye giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Denizli - Çine otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Çine özellikle 1950’li yıllardan sonra sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan ve bu nedenle de her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran bir belde haline gelmiştir. Bu durum zaman içerisinde bu küçük ilçeye bir otogar gerekliliğini ortaya çıkarmış ve yapılan planlama çalışmaları sonucunda bugün sahip olduğu Çine Otogarı yapılmıştır. Ege turizmin son yıllarda artış göstermesi ile birlikte ilçenin de bilinirliği artmış ve ziyaretçi sayısı buna bağlı olarak zamanla artış göstermiştir. Çine Otogarı, Ege yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çine Otogarı içerisinde genellikle yerel çapta hizmet sunan otobüs firmaları ve servisler bulunduğu gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet otobüs firmaları da yer almaktadır. Çine Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Pamukkale Turizm, Isparta Petrol, Topçam Turizm, Efe Tur, Metro Turizm, Buzlu Turizm, Sakarya VIB” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çine Otogarı üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz çevredeki otogarlar arasında, “Bodrum Otogarı, Isparta Otogarı, İzmir Otogarı, Marmaris Otogarı, Ankara Otogarı, Çorum Otogarı” gibi ulaşım merkezlerini görebilirsiniz.
Çine Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çine Otogarına ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Kendi aracınızla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi şehir merkezinden ilçeye hareket eden minibüs ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.
Çine Otogarı Adresi : Hamitabat, 09500 Çine/Aydın
Çine Otogarı Telefon Numarası :0256 711 67 94

Çine otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Çine otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -