Yolcu Sayısı
1

Çınarcık Otogarı

Çınarcık Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Çınarcık Otogarı Hakkında


Çınarcık Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Yalova iline bağlı Çınarcık ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Yalova - Çınarcık otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Özellikle son yıllarda Marmara turizminin giderek daha popüler hale gelmesinden sonra Çınarcık Otogarının yolcu trafiği de buna bağlı olarak artış göstermiştir. İlçede bağlı bulunduğu coğrafya nedeni ile Marmara ikliminin temel özellikleri görülür. Bu bağlı olarak yılın her mevsiminde yağışlı yapısı ile mavi ve yeşilin ahenkli şekilde buluşan doğal güzelliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Marmara üzerinde sefer düzenleyen otobüs firmalarının sıklıkla uğramayı tercih ettiği noktalardan biri olarak karayolu ulaşımı açısından önemlidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Yalova - Çınarcık otobüs bileti satın alarak Çınarcık Otogarına giriş yaptığınızda, “Sudüşen Şelalesi, Erikli Yaylası, Yürüyen Köşk, Üvezpınar, Karaca Arboretumu, Erikli Şelalesi, Armutlu Kaplıcaları, Delmece Yaylası, Kara Kilise” gibi şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmenin yanı sıra Marmara mutfağının en değerli yöresel lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.
Çınarcık Otogarı, Marmara yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çınarcık Otogarı içerisinde yalnızca Marmara Bölgesi’nde sefer düzenleyen yerel çaplı hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta sefer düzenleyen otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çınarcık Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “ Metro Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çınarcık Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çınarcık Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Çınarcık Otogarı Adresi : 77300, Çınarcık / Yalova


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr