Yolcu Sayısı
1

Çınarcık otobüs bileti

En ucuz Çınarcık otobüs seferleri

En popüler Çınarcık otobüs rotaları

Çınarcık otobüs bileti fiyatları, Çınarcık otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Çınarcık otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AnkaraÇınarcık55 TL1

Çınarcık otogarı

  • Çınarcık(226)

Çınarcık otobüs biletleriÇınarcık, Yalova ilinin bir ilçesidir. Yalova'nın merkez dışındaki en büyük ilçesidir. Kış aylarında nüfusu yaklaşık 13.000 iken, yaz aylarında bu sayı bazen 300.000'i geçebilmektedir. Türkiye'nin en kalabalık ili olan İstanbul'a yakındır. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Yalova - Çınarcık otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Çınarcık Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Çınarcık ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Çınarcık otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Yalova Otogarı, şehrin Türkiye’nin önemli sanayi noktalarından Kocaeli ve Bursa ile komşuluğundan dolayı karayolu ulaşımı konusunda önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Yalova, geçmişi ve doğal güzellikleri ile özellikle aynı bölgeden yakın noktalarda yer alan büyük şehirlerden gelen ziyaretçilerini Yalova Otogarı üzerinden ağırlamaktadır.

Yalova ilimizin ilçesi olan Çınarcık ilçesi kesinlikle oldukça güzel eşsiz manzarası ile dikkatleri çeken nadide yerlerimizden birisidir. Aynı zamanda Yalova ilimizin en büyük ilçesi olma özelliğini de göstermesinin yanı sıra dönemlik olarak nüfus sayısında oldukça fazla artış da görülmektedir. Tatil ve gezilecek yer olarak ilk olarak bölgede akla gelen yerlerden birisi olarak öne çıkan Çınarcık ilçesi aynı zamanda İstanbul ilimize de oldukça yakındır. Çınarcık ilçesinin gezilecek yerleri Eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan bu güzel ilçenin aynı zamanda en önemli özelliklerinden birisi de oldukça eski bir tarihe dayanması ve birçok medeniyete de ev sahipliği yapmış olmasıdır. Sadece deniz manzarası ile değil yayla havası ile de ünlü olan Çınarcık ilçesi aynı zamanda ekonomik olarak gezmek isteyenler için de en güzel alternatiflerden birisidir. Rum dönemine ait olan birçok farklı tarihi ve arkeolojik eserin de yapılan kazılar sonucunda ortaya çıkması da ilçenin son dönemlerde adının oldukça sık duyulmasını da sağlamaktadır. Burada neresi gezilir diye merak ediyorsanız sizler için tavsiyemiz kesinlikle yaylalardır. Mesele bölgenin en çok gezmek için tercih edilen yerleri içinde Termal yaylası, Esenköy yaylası ve Erikli yaylası bulunmaktadır. Kamp ve piknik alanları ile hem doğanın eşsiz manzarasını izleme keyfine sahip olacak hem de tertemiz yayla havası ile rahat bir şekilde gezinizi yapabileceksiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çınarcık otobüs bileti alarak Yalova Otogarına giriş yaptığınızda, “Sudüşen Şelalesi, Erikli Yaylası, Yürüyen Köşk, Üvezpınar, Karaca Arboretumu, Erikli Şelalesi, Armutlu Kaplıcaları, Delmece Yaylası, Kara Kilise” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Çınarcık Otobüs Seferleri

Günümüzde Yalova Otogarı üzerinden Çınarcık ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Süha Turizm, Metro Turizm, Narlıca Seyahat, Esadaş Turizm, Lider Adana, Lüks Mersin, Csr Seyahat, Star Diyarbakır, Yalova Seyahat, Seç Turizm, Has Turizm, Sahil Seyahat, Şanlıurfa Astor Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Erzincan Başak Turizm, İnan Turizm, Tokat Seyahat, Efe Tur, Ali Osman Ulusoy, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor. Yalova Otogarı üzerinden sefer düzenleyen firmaların otobüs bileti fiyatları, “40-130 TL” arasında değişiklik göstermektedir.

Çınarcık Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Çınarcık otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Çınarcık seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Çınarcık otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Çınarcık otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr