Yolcu Sayısı
1

Ceyhan Otogarı

Ceyhan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (322)

Adres: Otogar Peron No:6, 01960 Ceyhan/Adana

Ceyhan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Ceyhan Otogarı Hakkında


Ceyhan Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Adana iline bağlı Ceyhan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Adana - Ceyhan otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ceyhan, Adana iline bağlı bir ilçe olarak son derece yüksek bir nüfusa sahiptir. Adana’nın zengin tarihi geçmişinin on binlerce yıl boyunca biriktirdiği miras bugün de ilçe sınırları içerisinde görülebilmektedir. İlçe Akdeniz Bölgesi ile İç Anadolu Bölgesini birbirine bağlayan noktada yer aldığından dolayı karayolu ulaşımı açısından önemli bir otogara ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana - Ceyhan otobüs bileti satın alarak Ceyhan Otogarına giriş yaptığınızda , “Adana Merkez Cami, Varda (Alman) Köprüsü, Adana Merkez Park, Taş Köprü, Adana Sinema Müzesi, Adana Etnografya Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Eski Baraj, Şeker Pınar” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ya da “Adana kebab, Adana lahmacun, analı kızlı, mumbar, kırkat, bici bici, sarı burma” gibi yöresel lezzetleri ustalarının elinden deneyebilirsiniz.
Ceyhan Otogarı, Akdeniz ve İç Anadolu’yu birbirine bağlayan bu şehrin yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Ceyhan Otogarı içerisinde yalnızca Akdeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının seferleri ile de karşılaşabilirsiniz. Ceyhan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “As Adana Seyahat, Has Turizm A.Ş, Isparta Petrol, Metro Turizm, Nevşehir Seyahat, Öz Has Bingöl, Has Diyarbakır Seyahat, Astor Seyahat, Güney Akdeniz Seyahat, Özlem Batman Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Ceyhan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Ceyhan Otogarına ulaşım sağlamak için Adana merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Ceyhan Otogarı Adresi : Otogar Peron No:6, 01960 Ceyhan/Adana
Ceyhan Otogarı Telefon Numarası: (0322) 612 00 12

En Popüler Ceyhan Otobüs Firmaları

Ceyhan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Ceyhan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Gökbey Seyahat28
Has Turizm14
Tursan Seyahat11
Has Karayolu Turizm10
As Adana Seyahat7

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr