Yolcu Sayısı
1

Çayeli Otogarı

Çayeli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (464) 532 10 10

Adres: Eskipazar Mahallesi, Abdullah Hoca Sk. No:13, 53200 Çayeli/Rize

Çayeli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çayeli Otogarı Hakkında


Çayeli Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Rize iline bağlı Çayeli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Rize - Çayeli otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ülkemizde özellikle son yıllarda Karadeniz turizmi yapılan yatırımlar ile birlikte büyük ilgi görmeye başlamıştır. Gerek yurt içinden ve gerekse de yurt dışından çok sayıda ziyaretçi Karadeniz Bölgesi’ni ziyaret etmektedir. Karadeniz’in kendine özgü kültürü ve eşsiz doğal güzelliği ile en fazla ziyaretçi çeken noktalarının başında şüphesiz Rize şehri gelmektedir. Rize şehrinin yıldan yıla artış gösteren ziyaretçi sayısı ile birlikte Çayeli ilçesinin de ziyaretçi sayısı artış göstermektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Rize - Çayeli otobüs bileti satın alarak Çayeli Otogarına giriş yaptığınızda, “Anzer Yaylası, Palovit Şelalesi, Kaçkar Dağları Milli Parkı, Zil Kalesi, Şenyuva Köprüsü, Polakcur Yaylası, Ciha Kalesi, Rize Kalesi, Büyük Gülbahar Sultan Cami, Rize Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilir, Karadeniz mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Çayeli Otogarı, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çayeli Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi’nde hizmet sunan yerel çaplı otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Çayeli Otogarından Hangi Firmalar Hareket Ediyor?
Çayeli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Aksu Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Elbistan, Öz Nuhoğlu Karadeniz, Özlem Ardahan, Patnos İtimat, Sahil Seyahat, Star Diyarbakır, Tokat Yıldızı, Ulusoy Turizm, Vangölü Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çayeli Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Çayeli Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Çayeli Otogarı Adresi: Eskipazar Mahallesi, Abdullah Hoca Sk. No:13, 53200 Çayeli/Rize
Çayeli Otogarı Telefon Numarası : 532 10 10

En Popüler Çayeli Otobüs Firmaları

Çayeli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çayeli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Lüks Karadeniz6
Ali Osman Ulusoy5
Yeşil Artvin Ekspres4
VanGölü Turizm3
Öz Diyarbakır Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr