Yolcu Sayısı
1

Çaycuma Otogarı

Çaycuma Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (372) 615 20 64

Adres: İstasyon, 67900 Çaycuma/Zonguldak

Çaycuma Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çaycuma Otogarı Hakkında


Çaycuma Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Zonguldak iline bağlı Çaycuma ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Zonguldak - Çaycuma otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Zonguldak şehri zaman içerisinde ziyaretçi sayısını arttırması ile birlikte Çaycuma Otogarı da zamanla ziyaretçi sayısını arttırmıştır. Karadeniz’nun en eski yerleşim noktalarından biri olmak ile birlikte bugün de Zonguldak’nın önemli ilçelerinden bir tanesidir. Konumu itibari ile de bölgenin önemli ilçelerinden biri olması nedeni ile karayolu ulaşımı açısından önemli geçiş noktalarından bir tanesidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Zonguldak - Çaycuma Otogarı otobüs bileti satın alarak Çaycuma Otogarına giriş yaptığınızda, “Gökgöl Mağarası, Cehennemağzı Mağaraları, Halil Paşa Konağı, Çayır Köyü Su Mağarası, Teion - Billlaos Antik Kenti, Filyos Kalesi, Cumayanı Mağarası ” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilir Zonguldak’nın enfes yöresel lezzetlerini deneyebilirsiniz.
Çaycuma Otogarı, şehrin yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çaycuma Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi’nde çevre i ve ilçelere ulaşım sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye geneline hizmet sunan otobüs firmalarının seferlerine de ulaşabilirsiniz.
Çaycuma Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Efe Tur, Metro Turizm, Özemniyet” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çaycuma Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çaycuma Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da çevre ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir ayrıca isterseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Çaycuma Otogarı Adresi : İstasyon, 67900 Çaycuma/Zonguldak

En Popüler Çaycuma Otobüs Firmaları

Çaycuma bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çaycuma otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kale Seyahat10
Efe Tur5
Metro Turizm4
Özemniyet Turizm2
Diyarbakır Barış Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr