Yolcu Sayısı
1

Çarşıbaşı Otogarı

Çarşıbaşı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (462)

Adres: Merkez, Trabzon Cd. No:16, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

Çarşıbaşı Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çarşıbaşı Otogarı Hakkında


Çarşıbaşı Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi Bölgesi’nde yer alan Trabzon iline bağlı Çarşıbaşı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Trabzon - Çarşıbaşı otobüs bileti satın alarak Çarşıbaşı Otogarı üzerinden kara yolu aracılığı ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Çarşıbaşı, içerisinde yer aldığı coğrafi bölge ve konum itibari ile geniş kapsamlı düşünüldüğünde gerek önemli ilçeler ve gerekse de etraftaki şehirlere komşuluk içerisinde bulunduğundan kara yolu ulaşımı açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin turizm yapılanması düşündüğünde Türkiye’de yapılan tanıtımlar ile birlikte bölgenin her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırması aynı zamanda Çarşıbaşı Otogarının da yolcu trafiğinde bir artışın gözlemlenmesine neden olmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin iklim özelliklerini sergileyen Çarşıbaşı ilçesinde başlıca geçim kaynağı tarım olmak ile birlikte gösterdiği iklim özelliklerinin bir sonucu olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış saptanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon - Çarşıbaşı otobüs bileti satın alarak Çarşıbaşı Otogarına giriş yaptığınızda, “Vazelon Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Akçaabat Orta Mahalle, Peristera Manastırı, Sultan Murata Yaylası, Sümela Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Şimşirli Köyü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Karadeniz mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini yerin de deneyebilirsiniz.
Çarşıbaşı Otogarı şehrin ve bölgenin her geçen gün artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çarşıbaşı Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçe ve şehirlere sefer düzenleyen yerel alanda faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çarşıbaşı Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Görele Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çarşıbaşı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çarşıbaşı Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Çarşıbaşı Otogarı Adresi : Merkez, Trabzon Cd. No:16, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

En Popüler Çarşıbaşı Otobüs Firmaları

Çarşıbaşı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çarşıbaşı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ulusoy Derya Turizm23
Ali Osman Ulusoy6
Kanberoğlu Turizm3
Sakarya Vib Turizm 1
Has Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr