Yolcu Sayısı
1

Çan Otogarı

Çan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Çan Otogarı Hakkında


Çan Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Çanakkale iline bağlı Çan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Çanakkale - Çan otobüs bileti satın alarak Çan Otogarı üzerinden kara yolu aracılığı ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Çan, içerisinde yer aldığı coğrafi bölge ve konum itibari ile geniş kapsamlı düşünüldüğünde gerek önemli ilçeler ve gerekse de etraftaki şehirlere komşuluk içerisinde bulunduğundan kara yolu ulaşımı açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Ege Bölgesi’nin turizm yapılanması düşündüğünde Türkiye’de yapılan tanıtımlar ile birlikte bölgenin her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırması aynı zamanda Çan Otogarının da yolcu trafiğinde bir artışın gözlemlenmesine neden olmaktadır. Ege Bölgesi’nin iklim özelliklerini sergileyen Çan ilçesinde başlıca geçim kaynağı tarım olmak ile birlikte gösterdiği iklim özelliklerinin bir sonucu olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış saptanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çanakkale - Çan otobüs bileti satın alarak Çan Otogarına giriş yaptığınızda, “Mıhlı Çayı, Bozcaada Ayazma Plajı, Meryem Ana Kilisesi, Karabiga, Şahmelek Koyu, Ayazma Mesire Yeri, Yeni Zellanda Anıtı, Habbele Plajı, Şehitlik, Sulu Bahçe Koyu” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Ege Bölgesi mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini yerin de deneyebilirsiniz.
Çan Otogarı şehrin ve bölgenin her geçen gün artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Çan Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçe ve şehirlere sefer düzenleyen yerel alanda faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Çan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Balıkesir Uludağ Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Çan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Çan Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Çan Otogarı Adresi : İstiklal, 17400 Çan/Çanakkale

En Popüler Çan Otobüs Firmaları

Çan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Çan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Balıkesir Uludağ Turizm8
Balıkesir Uludağ Vip8
Balıkesir Vip Turizm7
Sakarya Vib Turizm 3
Biga Kale Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr