Kişi
1

Bulancak Otogarı

Bulancak Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Bulancak Otobüs Firmaları

Bulancak Otogarı Hakkında


Bulancak Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun iline bağlı Bulancak ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Giresun - Bulancak otobüs bileti satın alarak Bulancak Otogarı üzerinden kara yolu aracılığı ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bucak, içerisinde yer aldığı coğrafi bölge ve konum itibari ile geniş kapsamlı düşünüldüğünde gerek önemli ilçeler ve gerekse de etraftaki şehirlere komşuluk içerisinde bulunduğundan kara yolu ulaşımı açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin turizm yapılanması düşündüğünde Türkiye’de yapılan tanıtımlar ile birlikte bölgenin her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırması aynı zamanda Bulancak Otogarının da yolcu trafiğinde bir artışın gözlemlenmesine neden olmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin iklim özelliklerini sergileyen Bulancak ilçesinde başlıca geçim kaynağı tarım olmak ile birlikte gösterdiği iklim özelliklerinin bir sonucu olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış saptanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun - Bulancak otobüs bileti satın alarak Bulancak Otogarına giriş yaptığınızda, “Sis Dağı Yaylası, Göl Yanı Yaylası, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Giresun Adası, Paşakonağı Yaylası, Tirebolu Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Karadeniz mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini yerin de deneyebilirsiniz.
Bulancak Otogarı şehrin ve bölgenin her geçen gün artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bulancak Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçe ve şehirlere sefer düzenleyen yerel alanda faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Bulancak Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Fındıkkale Turizm, Tokat Yıldızı, Adıyaman Gülaras, Has Bingöl, Lüks Karadeniz, Süha Turizm, Sahil Seyahat, Has Turizm, Karadeniz Golden Turizm, Iğdırlı Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Lider Adana, Öz Diyarbakır, Van Gölü Turizm, Can Diyarbakır Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Bulancak Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bulancak Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bulancak Otogarı Adresi : Bulancak, Osman Gedik Cd. No:36, 28300 Bulancak/Giresun

En Popüler Bulancak Otobüs Firmaları

Bulancak bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bulancak otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy14
Metro Turizm5
Kanberoğlu Turizm4
Görele Seyahat3
Prenskale Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2022) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr