Yolcu Sayısı
1

Bucak Otogarı

Bucak Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Bucak Otogarı Hakkında


Bucak Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur iline bağlı Bucak ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Burdur - Bucak otobüs bileti satın alarak Bucak Otogarı üzerinden kara yolu aracılığı ile ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bucak, içerisinde yer aldığı coğrafi bölge ve konum itibari ile geniş kapsamlı düşünüldüğünde gerek önemli ilçeler ve gerekse de etraftaki şehirlere komşuluk içerisinde bulunduğundan kara yolu ulaşımı açısından önemli bir konumda yer almaktadır. Akdeniz Bölgesi’nin turizm yapılanması düşündüğünde Türkiye’de yapılan tanıtımlar ile birlikte bölgenin her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırması aynı zamanda Bucak Otogarının da yolcu trafiğinde bir artışın gözlemlenmesine neden olmaktadır. Akdeniz Bölgesi’nin iklim özelliklerini sergileyen Bucak ilçesinde başlıca geçim kaynağı tarım olmak ile birlikte gösterdiği iklim özelliklerinin bir sonucu olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçi sayısında gözle görülür bir artış saptanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Burdur - Bucak otobüs bileti satın alarak Bucak Otogarına giriş yaptığınızda, “Salda Gölü, Burdur Gölü, Salda Orman Plajı, Keraitae, İnsuyu Mağarası, Burudur Arkeoloji Müzesi, Burdur Saat Kulesi, Mısırlılar Evi, Yarışlı Gölü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda Akdeniz mutfağının en gözde yöresel lezzetlerini yerin de deneyebilirsiniz.
Bucak Otogarı şehrin ve bölgenin her geçen gün artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları, otobüs bekleme peronları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bucak Otogarı içerisinde yalnızca civar ilçe ve şehirlere sefer düzenleyen yerel alanda faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Bucak Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Balıkesir Uludağ, Metro Turizm, Buzlu Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, İstanbul Kalesi, Lüks Yalova Seyahat, Es Turizm, Nilüfer Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Bucak Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bucak Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bucak Otogarı Adresi : Mehmet Akif, 15300 Bucak/Burdur

En Popüler Bucak Otobüs Firmaları

Bucak bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bucak otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Pamukkale Turizm16
Balıkesir Uludağ Turizm8
Balıkesir Uludağ Vip8
Antalya Net Turizm4
Güney Akdeniz Seyahat3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr