Yolcu Sayısı
1

Boyabat Otogarı

Boyabat Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Boyabat Otogarı Hakkında


Akçaabat Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan Sinop şehrinin bir ilçesi olan Akçaabat’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Sinop - Boyabat otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz ilçe doğal güzellikleri ile insanların dikkatini çekmektedir. Sinop merkezine bir hayli uzakta kalan Boyabat Otogarı özellikle son yıllarda artış gösteren Karadeniz turizmi ile birlikte giderek daha fazla ziyaretçi ağırlamaya başlamıştır. Boyabat Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen, ulusal çapta faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi yerel olarak hizmet sunan çeşitli otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Boyabat Otogarı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına, otobüs bekleme peronları, açık ve kapalı bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, ofisler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır.
Boyabat Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Boyabat Otogarı içerisinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Türkay Turizm, Sinop Birlik Turizm, Boyabat Seyahat, Boyabat Tur” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. Boyabat Otogarına oldukça yakın konumda bulunan ve kolayca yolculuk yapabileceğiniz otogarlar arasında, “Sinop Otogarı, Görele Otogarı, Espiye Otogarı, Çarşıbaşı Otogarı, Sürmene Otogarı, Rize Otogarı, Vakfıkebir Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Keşhap Otogarı, Araklı Otogarı, Tirebolu Otogarı” gibi ulaşım merkezlerini görebilirsiniz.
Karadeniz yolcularının Boyabat Otogarı üzerinden en çok gerçekleştirdiği seferler şu şekildedir:
İstanbul - Boyabat
Ankara - Boyabat
Kastamonu - Boyabat
Erzurum - Boyabat
Sivas - Boyabat
Ankara - Boyabat
Elazığ - Boyabat
Boyabat - Bulancak
Boyabat - Sarıkamış
Boyabat - Serik
Boyabat - Sarıkamış
Boyabat - Çanakkale
Boyabat - Bolu
Boyabat - İskenderun
Boyabat Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehirin denizden uzak iç kesimlerinde kalan Boyabat Otogarına özel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Boyabat Otogarına giden minibüs seferlerini kullanarak yolculuk yapabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Boyabat Otogarı Adresi : Çamlıca, 57200 Boyabat/Sinop

En Popüler Boyabat Otobüs Firmaları

Boyabat bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Boyabat otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm12
Türkay Turizm3
Kanberoğlu Turizm2
Ali Osman Ulusoy2
Karabük Doğuş1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr