Yolcu Sayısı
1

Beypazarı Otogarı

Beypazarı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Beypazarı Otogarı Hakkında


Beypazarı Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı ilçelerden biri olan Beypzarı’na giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ankara - Beypazarı otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Beypazarı içerisinde bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile karasal iklim özellikleri görülür. Bu nedenle ilçede yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. İlçenin temel geçim kaynağı tarım olarak görülmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Beypazarı otobüs bileti satın alarak Beypazarı Otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Ayrıca Ankara - Beypazarı yolculuğu boyunca kendine özgü binlerce yıllık kadim geçmişinden günümüze miras kalmış olan Ankara mutfağının değerli yöresel lezzetlerini de deneyebilirsiniz.
Beypazarı Otogarı, merkeze yakın bir konumda bulanan Beypazarı Otogarı, Ankara’nin yolcu trafiğinin yükünü belirli oranda üstlenmektedir. Beypazarı Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme noktaları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Beypazarı Otogarı içerisinde oldukça uzun yıllar boyunca bölgedeki kullanıcıları kendilerine olan güvenini boşa çıkarmadan çalışma yaşamına devam eden ve yalnızca yerel anlamda hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım hizmeti sunan ulusal çaptaki firmaları da görebilirsiniz.
Beypazarı Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Beypazarı Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Beypazarı Otogarı Adresi : 06730 Beypazarı/Ankara

En Popüler Beypazarı Otobüs Firmaları

Beypazarı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Beypazarı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Karabük Doğuş2
Öztürk Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr