Besni Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0416) 
Adres: Besni/Adıyaman
Besni Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Besni Otogarı

Besni Otogarı
Besni Otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Adıyaman iline bağlı Besni ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Adıyaman - Besni otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçeye ulaşım sağladıktan sonra merkezine ve diğer noktalarına ulaşım sağlamak için otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerinden yararlanabilirsiniz. Nemrut Dağı’nın bulunduğu şehirde yer alan ilçe özellikle yılın belirli dönemlerinde ziyaretçiler için ilgi odağı oluyor. Bununla birlikte her geçen Adıyaman’in ve Besni’ın yolcu sayısında artış gözlemlenmektedir. Bu durum Besni Otogarının gerekliliğini ortaya çıkarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adıyaman - Besni otobüs bileti satın alarak Besni Otogarına giriş yaptığınızda, “Nemrut Dağı Milli Parkı, Oturakçı Pazarı, Adıyaman ulu Cami, Cendere Köprüsü, Perre Antik Kenti, Yel Baba Türbesi, Arsemia Antik Kenti, Nemrut Dağı, Palanlı Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Besni Otogarı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması amacı ile açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Besni Otogarı içerisinde yerel çapta, çevre il ve ilçelerde hizmet sunan küçük otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Besni Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehir merkezinden ya da civar ilçelerinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak otogara ulaşım sağlayabilir ya da otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.
Besni Otogarı Adresi : Besni/Adıyaman