Yolcu Sayısı
1

Beşikdüzü Otogarı

Beşikdüzü Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Beşikdüzü Otogarı Hakkında


Beşikdüzü Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde yer alan Trabzon şehrinin bir ilçesi olan Beşikdüzü’ne giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Trabzon - Beşikdüzü otobüs bileti satın alarak yolculuk yapabileceğiniz ilçe doğal güzellikleri ile insanların dikkatini çekmektedir. Trabzon merkezine oldukça yakın mesafede yer alan Beşikdüzü Otogarı özellikle son yıllarda artış gösteren Karadeniz turizmi ile birlikte giderek daha fazla ziyaretçi ağırlamaya başlamıştır. Beşikdüzü Otogarı içerisinde Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen, ulusal çapta faaliyet gösteren otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi yerel olarak hizmet sunan çeşitli otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Beşikdüzü Otogarı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına, otobüs bekleme peronları, açık ve kapalı bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, ofisler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır.
Beşikdüzü Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Beşikdüzü Otogarı içerisinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Ali Osman Ulusoy, Süzer Seyahat, Yeni As Bafra Seyahat, Görele Seyahat” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. Beşikdüzü Otogarına oldukça yakın konumda bulunan ve kolayca yolculuk yapabileceğiniz otogarlar arasında, “Trabzon Otogarı, Görele Otogarı, Espiye Otogarı, Çarşıbaşı Otogarı, Sürmene Otogarı, Rize Otogarı, Vakfıkebir Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Keşap Otogarı, Araklı Otogarı, Tirebolu Otogarı” gibi ulaşım merkezlerini görebilirsiniz.
Karadeniz yolcularının Beşikdüzü Otogarı üzerinden en çok gerçekleştirdiği seferler şu şekildedir:
Ordu - Beşikdüzü
Bayburt - Beşikdüzü
Samsun - Beşikdüzü
Erzurum - Beşikdüzü
Sivas - Beşikdüzü
Beşikdüzü - Serik
Beşikdüzü - Sarıkamış
Beşikdüzü - Çanakkale
Beşikdüzü - Bolu
Beşikdüzü - İskenderun
Beşikdüzü Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehir merkezine oldukça yakın mesafede yer alan otogara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Beşikdüzü Otogarına giden minibüs seferlerini kullanarak yolculuk yapabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Beşikdüzü Otogarı Adresi : 61800 Beşikdüzü/Trabzon

En Popüler Beşikdüzü Otobüs Firmaları

Beşikdüzü bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Beşikdüzü otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ali Osman Ulusoy5
Metro Turizm3
Kanberoğlu Turizm2
Has Turizm2
Asil Görele Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr