Yolcu Sayısı
1

Bayat Otogarı

Bayat Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Bayat Otogarı Hakkında


Arhavi Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Çorum ilinin Bayat ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Çorum - Bayat otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın mesafede yer alan Bayat ilçesi sahip olduğu doğal güzellikleri nedeniyle gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Özellikle son yıllarda yapılan tanıtım ve yatırım çalışmaları ile birlikte Karadeniz dünyanın farklı noktalarından çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Eşine ender rastlanır el değmemiş yeşil doğası, hırçın denizi ve sıcak insanları dünyanın her yerinden ziyaretçilerini ağırlayan Karadeniz’in ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor. Bayat da kendine özgü doğal güzellikleri ile Karadeniz’in mutlaka görülmesi gereken noktalarından bir tanesi. Türkiye’nin herhangi bir yerinden Çorum- Bayat otobüs bileti satın alarak Bayat Otogarına giriş yaptığınızda, “Çorum Kalesi, Kargı Yaylası, Alacahöyük Tarihi Milli Parkı, Kybele Kabartması, Hattuşaş Antik Kenti, Şapinuva, Çorum Saat Kulesi, Çorum Müzesi, Veli Paşa Hanı, Alacahöyük Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Bayat Otogarı giderek artış gösteren Karadeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bayat Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi içerisinde sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını ve servisleri görebileceğiniz gibi Türkiye genelinde hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Bayat Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Şehir merkezinden yakın mesafede bulunan Bayat Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden ve civar ilçelerden kalkan minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bayat Otogarı Adresi : Yeni, 19800 Bayat/Çorum

En Popüler Bayat Otobüs Firmaları

Bayat bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bayat otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Başkent Turizm8
Palandöken Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr