Yolcu Sayısı
1

Bartın Otogarı

Bartın Otogarı

Bartın Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (378)

Adres: Tuzcular Mah. Bartın – Kozcağız yolu üzeri Merkez / Bartın

Bartın Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bartın Otogarı Hakkında

Bartın Otogarı, Türkiye’nin Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan ve olabildiğince uzanan sahil şeridi ile dikkatleri çeken Bartın iline karayolu ile ulaşmanızı sağlayan ulaşım merkezidir. Bartın otobüs bileti alarak, Bartın şehrimize geldiğinizde burada yer alan otogar aracılığı ile Kastamonu, Karabük, Zonguldak gibi çevre illere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bartın otobüs bileti alarak Bartın Otogarına geldiğinizde, “Amasra Plajı, Gürcüoluk Mağarası, Amasra Müzesi, Amasra Ağlayan Ağaç, Amasra Çekiciler Çarşısı, Güzelcehisar Koyu, Uluyayla, Güzelcehisar Kalesi, Amasra Büyük Liman Plajı, Bartın Fatih Cami” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Bartın, Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan bir ilimiz olarak fazla dikkat çekmiyor olsa da öncelikli Batı Karadeniz ve daha sonrasında ise Karadeniz’in diğer önemli noktalarına geçiş imkanı sağlayan bir noktada yer almaktadır. Bu nedenle Bartın otogarı özellikle son zamanlarda popüler olması ile birlikte Karadeniz’in artan yolcu trafiğini karşılamak için konumlanmış önemli bir yapıdır. Sezonluk olarak fazlası ile artış gösteren Karadeniz yolcularının tarfik yükünü hafifletilmesi amacı ile yapılmış olan Bartın Otogarı, Ankara – Bartın karayolu üzerinde Bartın şehrinin merkezinde Kırtepe’de bulunmaktadır. Bartın Otogarı geniş bir alan üzerine kurulmuş olup, otobüs park alanları, kafeler, restoranlar gibi bölmelerden oluşturulmuştur. Bartın otogarında faaliyet gösteren firmalar arasında, çoğunluklu olarak Karadeniz bölgesinde yolcu taşımacılığı yapan otobüs firmaları görünse de ulusal çapta hizmet sağlayan firmalar da bulunmaktadır. Bartın Otogarı içerisinde yer alan yazıhanelerden Türkiye’nin farklı noktalarına hareket eden otobüs seferleri için otobüs bileti alabilir, otogarda yolcular için ayrılmış bölümlerde vakit geçirebilirsiniz.

Bartın Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Günümüzde Bartın Otogarından Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım hizmeti sağlayan otobüs firmaları arasında, “Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Efetur, Özemniyet Turizm, Yol Seyahat, Varan Turizm” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Bartın Otogarında faaliyet gösteren otobüs firmalarının otobüs biletleri, “35 – 85 TL” arasında değişiklik gösteriyor.

Bartın Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Bartın otogarına ulaşım sağlamanız için şehir içinden kalkış sağlayan minibüsleri ya da ticari taksileri kullanmanız gerekir. Aynı zamanda otobüs biletini satın aldığınız otobüs firmalarının servislerini de kullanabilirsiniz.

Tuzcular Mah. Bartın – Kozcağız yolu üzeri Merkez / Bartın

(507) 448 86 94

En Popüler Bartın Otobüs Firmaları

Bartın bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Bartın otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Efe Tur20
Kale Seyahat12
Metro Turizm5
Özemniyet Turizm2
Karabük Doğuş2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr