Bafra Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0362) 544 55 44
Adres: Emirefendi Mahallesi, Süleyman Türk Cd. 2a, 55400 Bafra/Samsun
Bafra Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Bafra Otogarı

Bafra Otogarı
Bafra Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun iline bağlı Bafra ilçesine karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Samsun - Bafra otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden Bafra Otogarına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Samsun, Karadeniz Bölgesi’nin en fazla gelişim gösteren illerinin başında gelmektedir. Yakın dönem siyasi tarihimiz açısından da önemli bir noktada yer alan Samsun şehri, Karadeniz Bölgesi’nde zaman içerisinde çevresinden göç almış bu durumdan doğrudan Bafra Otogarının trafik yükünün artmasına neden olmuştur. Özellikle son yıllarda eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Karadeniz turizmindeki artış da Bafra Otogarının yolcu sayısındaki değişimleri sağlayan etmenlerden bir tanesidir. Bafra Otogarı bayram, festivaller gibi özel dönemlerde yolcu sayısını bir hayli arttırmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Samsun - Bafra otobüs bileti satın alarak Bafra Otogarına giriş yaptığınızda, “Kabaceviz Şelaleri, Akalan Şelaleri, Hamamayağı Kaplıcası, Tekkeköy Mağaraları, Bandırma Vapuru, Amisos Tepesi, Ladik Gölü, Geyikkoşan Sahili, Gazi Müzesi, Samsun Ladik Kayak Merkezi” gibi ilçenin ve şehrin gezilecek ve görülecek noktalarını keşfedebilirsiniz.
Bafra Otogarı, Samsun’un giderek artan yolcu trafiğinin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanları, yolcu bekleme bölümleri, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Samsun Otogarı içerisinde yalnızca çevre ilçeler ve illere üzerine sefer düzenleyen yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Samsun Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Aras Turizm, Bafra Expres Turizm, Iğdırlı Turizm, Kamberoğlu Turizm, Metro Turizm, Özgül Bafra Turizm, Sema Turizm, Şanal Turizm, Tokat Yıldızı, Turgut Reis, Türkay Turizm, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Bafra Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Bafra Otogarı şehir merkezinden yaklaşık 13 km uzaklıkta yer almaktadır. Ulaşım sağlamak için çevre ilçelerden ve merkezden hareket eden minibüs seferlerini kullanabileceğiniz gibi otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Bafra Otogarı Adresi : Emirefendi Mahallesi, Süleyman Türk Cd. 2a, 55400 Bafra/Samsun
Bafra Otogarı Telefon Numarası: 0 (362) 544 55 44

Bafra otogarı nerede? Bafra otogarına nasıl giderim? Bafra otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Türkay Turizm 2
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -